УБЕДЉИВ ПОРАЗ ЈОВИЋА И КОСТИЋА: Ајнтрахт прекинуо победнички низ, Бајерн славио на "мишиће" (ВИДЕО)

17. 04. 2021. у 17:26

ПЕТ дуела Бундеслиге одиграно је у оквиру 29. кола Срби данас нису имали среће.

УБЕДЉИВ ПОРАЗ ЈОВИЋА И КОСТИЋА: Ајнтрахт прекинуо победнички низ, Бајерн славио на мишиће (ВИДЕО)

Јовић пролази кроз одбрану Шалкеа Фото ЕПА

Ајнтрахт је гостовао Борусији Менхенгладбах. Филип Костић и Лука Јовић били су на терену од старта меча, а већ након десет минута било је јасно да им неће бити лако. Гинтер је донео вођство домаћину.

У другом полувремену Борусија је наставила у истом ритму. Хофман је у 60. минуту увећао предност на 2:0, а Бенсебаини седам минута касније увећава предност на 3:0. Док је Волф у петом минуту надокнаде у завршници меча поставио коначних 4:0. На тај начин прекинута је серија Ајнтрахта од три победе у низу.

Унион је у Берлину дочекао Штутгарт. Домаћин је повео у 20. минуту голом Промела у 20. минуту, Муса у 43. увећава предност. У четвртом минуту другог полувремена Форстер поставља коначних 2:1.

Фрајбург је дочекао Шалке, а гости овог пута нису успели да изненаде и упишу трећу победу у сезони. Фрајбург је повео у 7. минуту голом Холера, Салаи увећава предност домаћина са "беле тачке" у 22. минуту. У другом полувремену са два гола Гунтер потврђује победу домаћина головима у 50. и 74. минуту.

Волфсбург је одмерио снаге са актуелним шампионом Бајерном. Домаћи тим успео је да намучи баварце. Иако су за десет минута играчи Бајерна имали два гола предности.  Мусиала је у 15. затресао мрежу, а потом у 24. и Ерик Максим Чупо-Мотинг. Вегхорст потом у 35. минуту дуела смањује на 1:2, а Мусиала другим голом на мечу у 37. минуту поново доноси предност од два гола гостима. Успевају зелени да у 54. минуту смање на 2:3, али за преокрет нису имали снаге.

Аузбург и Арминија одиграли су дуел без голова.

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07

СРБИН ОБЈАВИО КОЛИКО ГА КОШТА ЖИВОТ НА СЕЛУ: Дао детаљан списак на шта троши - има питање за сународнике

СРБИН који живи са супругом и дететом на селу написао је на друштвеним мрежама да месечно троши између 2.000 и 2.500 евра. Објаву је поставио јер је, како каже, приметио да многи троше мање од њега, и то у граду, и занимало га је да ли у нечему претерује.

04. 10. 2024. у 18:13