ЧЕЛСИ САВЛАДАО СИТИ У ПОЛУФИНАЛУ ФА КУПА: "Плавцима" поништен гол, они ипак славили

17. 04. 2021. у 22:29

СЈАЈАН меч смо видели у полуфиналу ФА купа између Челсија и Манчестер ситија, а тим Томаса Тухела се на крају пласирао у финале.

ЧЕЛСИ САВЛАДАО СИТИ У ПОЛУФИНАЛУ ФА КУПА: Плавцима поништен гол, они ипак славили

Они чекају ривала, а у другом полуфиналу се састају Саутемптон и Лестер.

Хаким Зијеш је на овом мечу дао два гола, али му је судија један понишђтио, но његов погодак из другог полувремена је био довољан за тријумф.

После само шест минута игре Мароканац је погодио, али је после паса Тима Вернера био у недозвољеној позицији.

Поново му је асистирао Тимо Вернер и успео је везиста Челсија да постигне гол вредан проласка у финале!

До краја меча Сити је нападао, али су офанзивци Ситија, а пре свега Рахим Стерлинг, промашивали своје прилике и на крају тим Пепа Гвардиоле није могао даље

ТЕНИСКА ДРАМА! Новак Ђоковић посртао, викао, био затечен, избацивао навијача, губио - али опет победио на Вимблдону!

Новак Ђоковић је прошао у треће коло Вимблдона. То само по себи и није чудно, само једном у 18 покушаја није пребродио другу рунду овог гренд слема, али дешавања на мечу са Џејком Фернлијем била су више него занимљива. И то далеко занимљивија него што наговештава и коначан резултат - 6:3, 6:4, 5:7, 7:5.

04. 07. 2024. у 17:37 >> 17:38

АМЕРИКАНАЦ ИЗАБРАО СРБИЈУ ЗА ЖИВОТ: Овде сам много срећнији, ево и зашто! Замислите да Русија и Шпанија имају дете - то је Србија

РАЈЛИ је Американац који је живео и радио на Тајланду, Костарики и Словачкој, али је за свој дом напослетку изабрао Србију где живи већ десет година.

04. 07. 2024. у 07:59