ЧУВАЈ, ПАЗИ, РАД ПОНОВО ГАЗИ: Нова победа бањичког суперлигаша, славио и Чукарички

18. 04. 2021. у 15:20

ФУДБАЛЕРИ Рада су побегли из зоне испадања.

Они су у 32. колу Суперлиге Србије као гости победили Златибор из Чајетине са 2:1 (0:0).

“Грађевинари” су посао обавили за два минута у другом полувремену. Мрежу Златибора је начео Трнинић у 50. минуту, а потом је мрежу погодио и Шарић у 52.

Домаћи се нису предавали, па су смањили у 74. минуту са беле тачке, а стрелац је био Вукић.

Покушали су играчи Златибора да до краја освоје барем бод, али нису успели у томе.

Узбудљиво је било и у Новом Пазару где је Чукарички победио са 3:1 (1:1).

Повели су домаћи голом Аганспахића у 21. минуту. Ипак, потом је уследио преокрет.

Двоструки стрелац за “брђане” је био Савић, а једном је мрежу затресао Јовановић.

Треба рећи да су “брђани” од 60. минута играли са десет играча.

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07