МАЕСТРАЛНИ ЖИВКОВИЋ СРУШИО ОЛИМПИЈАКОС: Бивши фудбалер Партизана са два гола донео победу ПАОК-у (ВИДЕО)

18. 04. 2021. у 20:43

СРПСКИ фудбалер и бивши члан Партизана, Андрија Живковић одиграо је сјајну утакмицу против Олимпијакоса. Он је са два гола срушио актуелног шампиона Грчке (2:0).

После првих 45 минута није било голова, а онда је на сцену ступио брзоноги крилни нападач који је показао класу против Атињана.

Играо се 49. минут када је Живковић дочекао одбитак и опалио по лопти за 1:0.

У 63. минуту Ел Кадури послао је лопту ка српском репрезентативцу који је обишао голмана и послао лопту у празну мрежу за, испоставиће се, коначних 2:0.

Олимпијакос је већ освојио нову титулу, први је на табели са 76 бодова, док је ПАОК четврти са 54 бода, колико има и петопласирани АЕК.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ЂОКОВИЋ ИЗНЕНАДИО ПРОСЛАВОМ: Ноле је открио коме је посветио свирање виолине након меча на Вимблдону

ЂОКОВИЋ ИЗНЕНАДИО ПРОСЛАВОМ: Ноле је открио коме је посветио "свирање виолине" након меча на Вимблдону

НОВАК Ђоковић се пласирао у осмину финала ВИмблдона након победе над Алексејем Попирином, а након меча најбољи тенисер свих времена објаснио је због чега је тријумф прославио на начин на који јесте.

07. 07. 2024. у 13:53