СРБИЈА ЗА ГАВРИЛА: Пиксијев дрес из Нагоје обезбедио невероватну суму за помоћ малишану (ФОТО)

Александар Илић
Александар Илић

21. 04. 2021. у 14:19

ДРЕС Драгана Стојковића Пискија из времена када је играо за Нагоју, а који је на лицитацију за помоћ малом Гаврилу Ђурђевићу ставио певач Никола Роквић, обезбедио је чак милион динара за поменутог дечака!

СРБИЈА ЗА ГАВРИЛА: Пиксијев дрес из Нагоје обезбедио невероватну суму за помоћ малишану (ФОТО)

FOTO: M. Vukadinović

Роквић је пре неколико дана одлучио да стави у понуду Пиксијев дрес који је отишао за 350.000 динара, али је уплату на рачун обезбедила још неколицина учесника лицитације - иако на крају нису добили дрес!

- Хвала хуманим људима! Победила је понуда од 350.000 дин коју је лицитирао "@еx_ан_амихајловски" ! Захваљујем се и дивном "@коронакиелце2345" који је свакако уплатио 200.000 дин! Такође један наш хумани спортиста је уплатио 250.000 дин.. Компаније "@редбгд" и "@yоубоxwорлд" донираће 200.000 дин. Укупна вредност дреса је фантастичних милион динара! идемо даље - поручио је Роквић путем Инстаграма.

Поменути певач је само један у низу људи, али и самих спортиста, који своје вредне дресове стављају на лицитацију. 

(Телеграф) 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХАОС! На Маракану стижу навијачи од којих цео Балкан стрепи и који праве боље кореографије од делија?! (ФОТО/ВИДЕО)

ХАОС! На Маракану стижу навијачи од којих цео Балкан стрепи и који праве боље кореографије од "делија"?! (ФОТО/ВИДЕО)

Ко прави најбоље кореографије на Балкану? Многи балкански навијачи ће рећи - Звездине "делије". Али, ускоро би оне могле да "одмере снаге" са неким ко је и сам импресиван по том питању. А ко је, за многе балканске навијаче, истински страх и трепет.

21. 07. 2025. у 17:00

Коментари (0)

РУСИЈА У ШОКУ: Украјинске порно-гимнастичарке претукле полицију у Москви