ПЕТАРДА У КРУШЕВЦУ: Младост преокренула против ТСЦ, Славили Рад, Вождовац и Јавор!

24. 04. 2021. у 16:51

ПЕТ дуела одиграно је у оквиру 33. кола Суперлиге Србије.

Вождовац је на "крову" у градском дербију дочекао Чукарички. Домаћи тим је до вођства дошао у 13. минуту голом Милосављевића. Ковач у 31. минуту успева да поравна резултат, док је домаћима победу са "беле тачке" донео Пуртић у 58. минуту.

Јавор је у Ивањици дочекао Мачву. Ивањичани су након ремија против Радничког наставили силовито. Питање победника решено је у првом полувремену. Балабановић је у 3. минуту донео предност Јавору. Имао је прилику да је увећа Илић са пенала у 27. минуту, био је непрецизан, али се искупио у 44. минуту пред крај полувремена када је поставио коначних 2:0.

Милан Бојовић је донео победу екипи Младости. Домаћи тим био је у заостатку од 42. минута, тада је Станојев донео предност ТСЦ-у, потом је Бојовић био прецизан са пенала, а исти играч у 78. минуту поставља коначних 2:1. То је уједно био 10. гол Милана Бојовића у претходних пет дуела.

Узбудљиво је било и под Багдалом. Напредак је дошао до победе од 5:0. Уз хет-трик Мелуновића. Погодио је у 5. минуту, а потом и 54. и 69. Још два гола постигли су Цуковић у 67. и Бачанин у 86. минуту.

Рад је дошао до четврте победе у низу, иако је мало ко то очекивао тим са Бањице налази се тренутно на деоби десетог места. Калуђеровић је у 15. минуту "грађевинарима" донео предност, Шарић је у 48. увећао, а коначан резултат поставио је Дамњановић у 87. минуту.

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07

У ВАЗДУХУ САМ ОСЕЋАО НАПЕТОСТ И МРЖЊУ: Како је Бред Пит умало добио батине у Хрватској

"У ВАЗДУХУ САМ ОСЕЋАО НАПЕТОСТ И МРЖЊУ": Како је Бред Пит умало добио батине у Хрватској

СЛАВНИ глумац Брад Пит привукао је пажњу Хрвата новим филмом у којему псује на хрватском. Реч је о новој комедији Wолфс у којем глуми с хрватским глумцем Златком Бурићем, који је недавно проглашен најбољим европским глумцем.

06. 10. 2024. у 17:04