ИГРА ИНТЕЛИГЕНТАН ФУДБАЛ: Јовељић видео прилику и "раскомадао" противничког голмана (ВИДЕО )

25. 04. 2021. у 17:35

ДЕЈАН Јовељић тресе мреже у Аустрији

ИГРА ИНТЕЛИГЕНТАН ФУДБАЛ: Јовељић видео прилику и раскомадао противничког голмана (ВИДЕО )

Одлазак Дејана Јовељића у аустрисјки Волсфбергер на позајмицу показао се као пун погодак, јер је некадашњи нападач Црвене звезде, сада под уговорим са Ајтрахтом, дао свој 14. гол у тамошњем шампионату.

Овога пута против лидера Салцбурга, у поразу његовог тима резултатом 2:1, када је у 29. минуту "намирисао крв" и грешку везног реда гостујућег тима.

Наиме, Салцбург је водио од 13. минута голом Даке, да би Јовељић одлично пратио ситуацију на средини терена, схватио је да ће бити повратна лопта за голмана, пресекао је исту и изједначио резултат. На несрећу његовог тима, Салцбург је у 48. преко Берише дошао до тријумфа.

(ТЕЛЕГРАФ)

ЂОКОВИЋ ИЗНЕНАДИО ПРОСЛАВОМ: Ноле је открио коме је посветио свирање виолине након меча на Вимблдону

ЂОКОВИЋ ИЗНЕНАДИО ПРОСЛАВОМ: Ноле је открио коме је посветио "свирање виолине" након меча на Вимблдону

НОВАК Ђоковић се пласирао у осмину финала ВИмблдона након победе над Алексејем Попирином, а након меча најбољи тенисер свих времена објаснио је због чега је тријумф прославио на начин на који јесте.

07. 07. 2024. у 13:53