НАПОЛИ ОСВОЈИО ЦЕО ПЛЕН У ТОРИНУ: Јувентусу виси Лига шампиона

ФУДБАЛЕРИ Наполија победили су Торину са 2:0 као гости у 33. колу Серије А и ово им је веома важан тријумф због трке за плсаман у Лигу шампиона.

НАПОЛИ ОСВОЈИО ЦЕО ПЛЕН У ТОРИНУ: Јувентусу виси Лига шампиона

ФОТО: АП

Све је на овој утакмици било решено после 13 минута игре, када су Наполитанци водили са 2:0, головима Тијемуеа Бакајока и Виктора Осимена.

Бољи је био тим Ђенара Гатуза и заслужено однео бодове за Напуљ. Колико су Лоренцо Инсиње и други били опаснији на овој утакмици показује и однос у шутевима - 25:15.

Наполи је овим тријумфом дошао до четврте позиције на табели која води у Лигу шампиона. Тренутно је освојио 66 бодова, колико имају и трећепласриани Милан, односно петопласирали Јувентус. Аталанта је друга са два бода више од поменутих ривала.

Нема сумње да нас очекује неизвесна трка у Серији А ко ће изборити пласман у елитно такмичење.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу

После неочекиваног ремија против ДР Конга на старту Светског првенства, Португал ће у другом колу групе "К" против Узбекистана на "НРГ стадиону" у Хјустону тражити прву победу која би значила велики корак ка нокаут фази.

23. 06. 2026. у 06:30

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне