ПОГЛЕДАЈТЕ СВЕ ГОЛОВЕ ЛИГЕ ШАМПИОНА: Без победника у мечу Реала и Челсија (ВИДЕО)

27. 04. 2021. у 22:48

ФУДБАЛЕРИ Реал Мадрида и Челсија одиграли су нерешено у првом мечу полуфинала Лиге шампиона (1:1) у Мадриду, а у првом полувремену виђена су два гола.

Одличих 45 минута виђени су на стадиону "Алфредо ди Стефано". Постигнута су два поготка, а могло је бар још толико.

Играо се 14. минут када је Кристијан Пулишић изашао очи у очи са Тибом Куртоом, лако га је обишао и није му било тешко да затресе празну мрежу. Гол поглдајте ОВДЕ!

Изједначење Мадриђанима донео је Карим Бензема који је постигао сјајан гол. Примио је лопту на груди и закуцао је у мрежу "плаваца". Погодак можете да погледате ОВДЕ!

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ЂОКОВИЋ ИЗНЕНАДИО ПРОСЛАВОМ: Ноле је открио коме је посветио свирање виолине након меча на Вимблдону

ЂОКОВИЋ ИЗНЕНАДИО ПРОСЛАВОМ: Ноле је открио коме је посветио "свирање виолине" након меча на Вимблдону

НОВАК Ђоковић се пласирао у осмину финала ВИмблдона након победе над Алексејем Попирином, а након меча најбољи тенисер свих времена објаснио је због чега је тријумф прославио на начин на који јесте.

07. 07. 2024. у 13:53