ФИТИЉ ЈЕ УПАЉЕН, ЧЕКА СЕ ДЕТОНАЦИЈА! Пари сен Жермен понудио уговор Месију
НА дан када фудбалери Пари сен Жермена играју први полуфинални меч Лиге шампиона против Манчестер ситија, као бомба је одјекнула вест да је шампион Француске понудио уговор Леу Месију.

Фото: EPA-EFE/David Fernandez
Аргентинац има на столу понуду за две године уз опцију продужења за додатну сезону. Извор ове вести је бразилски новинар Марсело Бехлер, који је први најавио одлазак Нејмара из Барцелоне у ПСЖ.
ТНТ Спортс Бразил преноси Бехлерове тврдње да париски клуб жели да искористи чињеницу да ће Меси бити слободан играч на крају сезоне и да су свеци једини, због тренутне финансијске кризе, који могу да му понуде уговор у складу са његовим реномеом.
Нико из Месијевог окружења није хтео да потври, али ни да демантује ове тврдње, правдајући се да је Аргентинцу ових дана у фокусу трка за титулу шампиона Шпаније у којој је Барселон ненадано избила у први план.
Нејмар, Ди Марија и остатак екипе ПСЖ чекају са нестрпљењем расплет пошто су од раније истакли да желе Месија за саиграча. Спортск идиректор клуба Леонардо, изгледа, чини све да им изађе у сусрет.
Препоручујемо

БАРСЕЛОНА РАДИ НА ОСТАНКУ МЕСИЈА: Ево шта је Лапорта спремио да би задржао Аргентинца
23. 04. 2021. у 21:04

БАРСИ КУП КРАЉА: Меси се уписао у историју, нико ово није успео за 119 година
18. 04. 2021. у 08:09

ПОДЕЛА БОДОВА У "ГРАДУ ЉУБАВИ": Реми је по мери оба вечерашња ривала
ПОСЛЕДЊИ меч данашњег програма Серије А одиграће Верона и Каљари који се састају на "Бентегодију" од 20 часова и 45 минута.
28. 04. 2025. у 12:22

ЉУБИТЕЉИ ТЕНИСА У ШОКУ: Јаник Синер, који не може да игра због допинга, покренуо фондацију "да и други постану светски број 1"
Тениски свет је потресла информација да је Јаник Синер био позитиван на допинг тесту. И то двапут. У априлу 2024. је он сазнао да је "ухваћен на делу", а потом се бранио далеко од очију јавности, јер је читава ствар неким чудом била заташкана и нико осим најужих Синерових сарадника и оних који су вршили истрагу о томе нису ништа знали. Када је за то сазнао читав свет - већ је био ослобођен оптужби. Потом је Светска анти-допинт агенција (ВАДА) поднела жалбу, а онда се десио шок-обрт: малтене је поручено "све је у реду". Сада уље на ту тениску ватру долива лично Италијан, који је решио да "и другу децу поведе његовим путем - до светској броја 1".
28. 04. 2025. у 16:01

НИ ЛАУШ НИЈЕ ПРИМЕТИО ДО КРАЈА СНИМАЊА: Најлуђа грешка из "Боја на Косову"
ЛАУШЕВИЋ је о снимању филма "Бој на Косову" писао у књизи "Година прође, дан никад".
28. 04. 2025. у 10:32
Коментари (0)