ЈОВИЋ ОСТАЈЕ? Зидан донео одлуку, Ајнтрахту милиони и Србин за Португалца!
ЛУКА Јовић је као један од најбољих младих нападача Европе стигао у Реал Мадрид из Ајнтрахта.
Фото: EPA-EFE/RONALD WITTEK/POOL
У Франкфурту је прво заблистао као замена, а онда као партнер Себастијана Алеа, а "краљевски клуб" га је платио 60.000.000 евра.
Ипак Зинедин Зидан му није давао превише шансе, па се српски нападач вратио у Ајнтрахт, али ни тамо не успева да игра стално јер је Андре Силва у животној форми.
Португалац је ове сезоне дао 26 голова и томе додао 9 асистенција, а сада Зинедин Зидан управо њега види као замену за Бензему! Сјајни Француз и даље постиже голове, али га полако стижу године, а како преноси шпански "АС" Јовић ће бити "кусур" у овом послу.
Силву желе Атлетико, Борусија Дортмунд и Манчестер јунајтед, али је Јовић кец у рукаву Реала. Они желе да дају 20 милиона евра и српског нападача тиму из Франфурта за бившег фудбалера Милана
Јовић има уговор са Реалом до 2025. године, али по писањима шпанских медија није у озбиљним плановима клуба. Сада остаје да се види да ли Ајнтрахту одговара овај договор или желе само новац за свог првог нападача.
Препоручујемо
ПОВРАТАК НА ВРХ ИЛИ ЈОШ ЈЕДАН НЕПРИЈАТАН УДАРАЦ? ПСЖ тражи реакцију против неугодних дога на "Парку принчева“
Париз сен Жермен ће у петак увече имати прилику да се бар привремено врати на прво место Лиге 1, али задатак није ни мало једноставан јер у престоницу стиже увек опасни Лил.
16. 01. 2026. у 07:30
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН, НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ: Роџер Федерер "сахранио" Новака Ђоковића
Најновије вести из тениса тичу се Аустралијан опена.
15. 01. 2026. у 20:15
НАЉУТИО И РУСЕ: "Милановићев коментар је врло провокативан у тренутним околностима"
РУСКИ амбасадор назвао је "провокативном" идеју хрватског председника.
17. 01. 2026. у 11:32
Коментари (0)