СВЕТОЗАР МИЈАИЛОВИЋ: Звездина титула за историју

Марко Паунић
Марко Паунић

29. 04. 2021. у 22:41

ПРЕДСЕДНИК фудбалског клуба Црвена звезда Светозар Мијаиловић честитао је данас играчима, члановима стручног штаба и управи клуба четврту узастопну титулу првака Србије.

СВЕТОЗАР МИЈАИЛОВИЋ: Звездина титула за историју

Фото: М. Вукадиновић

"Пре свега бих честитао играчима, члановима стручног штаба, управи клуба и свима онима којима је Црвена звезда у срцу. Наш тим је на челу са шефом стручног штаба Дејаном Станковићем исписао историју клуба, освојена је и четврта узастопна титула и још једном приказана доминација у домаћем првенству", рекао је Мијаиловић, а пренео је сајт клуба.

Фудбалери Звезде су данас на свом терену победом над Војводином од 1:0 и теоретски освојили титулу шампиона Србије.

"Посвећеним радом и пожртвованошћу стигли смо до зацртаног циља, о којем смо говорили на почетку припрема за сезону 2020/2021. Иза нас је феноменална сезона како у Лиги Европе, тако и у Супер лиги Србије, па је математичка потврда титуле четири кола пре краја првенства нешто чему смо се надали и веровали да ћемо постићи", додао је Мијаиловић.

Председник Звезде рекао је да је бодовна предност (12 бодова више од другопласираног Партизана) и чињеница да је титула већ сада обезбеђена показатељ како је екипа радила током сезоне.

"Поред тога сам изузетно срећан због чињенице да је Дејан Станковић, који је Звездино дете, остварио овако велики успех и уписао се и као тренер златним словима у историју клуба", истакао је Мијаиловић.

Он је оценио да су играчи играли на високом нивоу и поред недостатка подршке са трибина. "Безброј пута се показало да су навијачи нашег клуба оно што Црвену звезду чини посебним клубом. Иако нису могли да буду на стадионима користили су сваку прилику у претходних годину дана да пруже подршку играчима и додатно их мотивишу", рекао је Мијаиловић.

Председник клуба додао је да верује да ће екипа Звезде освојити дуго очекивану "дуплу круну", која је зацртана као циљ за ову сезону.

Звезда следећи меч у Супер лиги Србије игра против Рада на гостовању.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БАРСА НЕ СТАЈЕ: Разиграни лидер Ла лиге напада три бода у Баскији

БАРСА НЕ СТАЈЕ: Разиграни лидер Ла лиге напада три бода у Баскији

БАРСЕЛОНА ће у недељу увече покушати да настави савршену серију и дође до 12. узастопне победе у свим такмичењима када буде гостовала Реал Сосиједаду на "Аноети" у оквиру 20. кола Ла Лиге (21.00).

18. 01. 2026. у 07:40

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Велика руска звезда не само да се јавно одрекла Русије, већ је урадила и ово!

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Велика руска звезда не само да се јавно одрекла Русије, већ је урадила и ово!

Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети многобројних међународних санкција које спроводе у дело земље тзв. "запада", а иако се чинило да руску јавност ништа више не може да изненади, за то се потрудила једна од тамошњих највећих звезда. Заправо, она и више није "тамошња". И није само једном шокирала своју досадашњу домовину.

18. 01. 2026. у 13:25

Шта значи кад је на Крстовдан ВЕДРО И ВЕТРОВИТО

Шта значи кад је на Крстовдан ВЕДРО И ВЕТРОВИТО

КРСТОВДАН, који се обележава 18. јануара, један је од оних празника у српској традицији који тихо, али снажно повезује веру, природу и човека. Иако често остаје у сенци Богојављења, Крстовдан у народном памћењу носи једнаку симболику, као дан када се судбина године “запечати”, а вода, ветар и небо постају гласници онога што долази.

18. 01. 2026. у 11:39

Коментари (0)

Стручност, поверење и хумани приступ пацијентима је стуб здравства