БАЛОТЕЛИ НАПРАВИО ШОУ ЗА 10 МИНУТА: Два гола и жути картон Италијана у победи Монце (ВИДЕО)

01. 05. 2021. у 21:45

НАВИКАО нас је Марио Балотели на свакојаке испаде на терену, али и умећа. Поново је био у центру пажње, пошто је најзаслужнији за победу његове Монце против Салернитане резултатом 1:3.

Темпераментни Италијан је меч почео на клупи за резерве, али је тренер Крисијан Броки одлучио да га пошље на терен у 80. минуту.

Искусном 30-годишњем нападачу је само 10 минута било потребно да постигне два гола и тако покаже колико је добар када му се игра фудбал.

Први гол постигао је у 81. минуту, а након њега на сцену је ступио његов карактер. После поготка се закачио са клупом противничког тима и кажњен је жутим картоном, али једноставно то је Марио Балотели.

Други погодак постигао је у првом минуту судијске надокнаде и практично сам донео тријумф Монци.

Овај клуб је остао на четвртом месту на табели Серије Б са 58 бодова, три мање од другопласираног Лећеа, а то је позиција која води директно у Серију А. До краја првенства остало је још три кола.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ОРЛОВИ ЛЕТЕ КА ПРВОЈ ЕВРОПСКОЈ ПОБЕДИ Србија против Словеније у наставку Еура

24 године након историјског окршаја на Еуру 2000. године у Белгији и Холандији, Србија и Словенија се од 15 часова састају у 2. колу групе Ц Европског првенства. Словенија је тада шокирала СР Југославију и повела са 3:0, али су Плави успели да остваре један од најлуђих повратака у историји Европских првенстава изједначивши резултат на 3:3 за само 6 минута.

20. 06. 2024. у 10:00

ЗА СРБИЈУ НА ЕУРО 2024 ИГРАО ДВОЈНИК НАШЕГ АСА?! Италијанска Газета дело спорт уздрмала табор орлова!

ЗА СРБИЈУ НА ЕУРО 2024 ИГРАО ДВОЈНИК НАШЕГ АСА?! Италијанска "Газета дело спорт" уздрмала табор "орлова"!

Србија је, не само, рано испала са Европског првенства у фудбалу, већ је доживела и да се о два њена аса на прилично оригиналан начин пише у угледном италијанском спортском листу, "Газета дело спорт".

30. 06. 2024. у 20:01