БАЛОТЕЛИ НАПРАВИО ШОУ ЗА 10 МИНУТА: Два гола и жути картон Италијана у победи Монце (ВИДЕО)

Часлав Вуковић

01. 05. 2021. у 21:45

НАВИКАО нас је Марио Балотели на свакојаке испаде на терену, али и умећа. Поново је био у центру пажње, пошто је најзаслужнији за победу његове Монце против Салернитане резултатом 1:3.

БАЛОТЕЛИ НАПРАВИО ШОУ ЗА 10 МИНУТА: Два гола и жути картон Италијана у победи Монце (ВИДЕО)

Фото: EPA-EFE/FABRIZIO RADAELLI

Темпераментни Италијан је меч почео на клупи за резерве, али је тренер Крисијан Броки одлучио да га пошље на терен у 80. минуту.

Искусном 30-годишњем нападачу је само 10 минута било потребно да постигне два гола и тако покаже колико је добар када му се игра фудбал.

Први гол постигао је у 81. минуту, а након њега на сцену је ступио његов карактер. После поготка се закачио са клупом противничког тима и кажњен је жутим картоном, али једноставно то је Марио Балотели.

Други погодак постигао је у првом минуту судијске надокнаде и практично сам донео тријумф Монци.

Овај клуб је остао на четвртом месту на табели Серије Б са 58 бодова, три мање од другопласираног Лећеа, а то је позиција која води директно у Серију А. До краја првенства остало је још три кола.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУС, ОЛИМПИЈСКИ ШАМПИОН, ШОКИРАО СВЕТ: Они који деле санкције Русима - ово нису могли ни да сањају

РУС, ОЛИМПИЈСКИ ШАМПИОН, ШОКИРАО СВЕТ: Они који деле санкције Русима - ово нису могли ни да сањају

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету, збивања из тих држава се прате из минута у минут, уживо, али постоје и пратећи догађаји до којих су довела војна дејства, а који привлаче огромну пажњу светске јавности. Спорт је један од сегмената живота на које је рат такође утицао, а једна вест из спорта - шокирала је оне који Русима уводе санкције.

28. 04. 2025. у 20:00

Коментари (0)

ЉУБИТЕЉИ ТЕНИСА У ШОКУ: Јаник Синер, који не може да игра због допинга, покренуо фондацију да и други постану светски број 1