СТРАНАЦ НАПУСТИО ЗВЕЗДУ: Станковић га раније ослободио дужности
ЦРВЕНА звезда је освојили титулу фудбалског шампиона Србије, а један странац неће бити ту до краја сезоне.
FOTO: M. Vukadinović
У питању је Ричард Одада који је добио је дозволу да се пре краја сезоне врати у своју Кенију, па је одмор за њега увелико почео након освајања титуле.
Дејан Станковић не рачуна на њега до краја сезоне, односно за преостале четири утакмице Суперлиге против Рада, Златибора, ОФК Бачке и Металца. У финалу Купа са Партизаном тешко да би добио прилику и да је ту.
Како ствари стоје вероватно је његова одисеја завршена заувек, јер да се рачуна на њега био би до краја сезоне са тимом.
Препоручујемо
МИРКО ИВАНИЋ РАСПАМЕТИО ДЕЛИЈЕ: Њега би радо поново видео у дресу Црвене звезде (ВИДЕО)
03. 05. 2021. у 22:48
РЕАЛ У ПРОБЛЕМУ, СЕЛТА САЊА НОВИ УДАРАЦ: "Небескоплави" јуре дуплу победу над Мадриђанима!
"КРАЉЕВИЋИ" долазе у Виго после два узастопна лигашка пораза, док је Селта у серији победа и верује да на "Балаидосу" (21.00) може поново да изненади великог ривала као што је учинила у првом делу сезоне (2:0).
06. 03. 2026. у 07:00
ИРАН НАПАДНУТ, А РУСИЈА КАЖЊЕНА! Сергеј Лавров о ономе што шта раде Америка и Израел, а како у свему пролазе Руси
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. У најновије вести на тему "спортске санкције Русима" уплетени су и Иран, али и Сједињене Америчке Државе и Израел који су Иранце напали, па изазвали одговор у виду ракета и дронова по околним земљама у којима су америчке војне базе.
05. 03. 2026. у 12:19
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)