АРГЕНТИНЦИ ОТКРИЛИ МЕСИЈЕВ ПЛАН: Нема више дилеме, све је познато, Лапорта направио савршену комбинацију
АРГЕНТИНЦИ су сазнали следећи потез славног земљака. Лео Меси неће ићи нигде, остаје на Ноу Кампу, јавља ЕСПН из земље “гаучоса”.

Фото: АП
Нови уговор Аргентинца и шпанског клуба трајаће две сезоне, тако да заинтересовани клубови као што су Манчестер сити, ПСЖ или Интер могу о њему да размишљају тек као о 35-годишњем фудбалеру. Коме ће тада бити занимљив, тешко је претпоставити, али је извесно да би крај уговора могао да дочека у друштву великог пријатеља Бразилца Нејмара, јер исти извор наводи да ће председник Ђоан Лапорта искористити Месијеве добре односе са асом ПСЖ како би овог приволео да се врати у Барселону.
Овакав расплет није у складу са предвиђањима француских “инсајдера”, који најављују да је Нејмар дао пристанак на продужење сарадње са Парижанима на још четири године и да се потписивање уговора очекује за који дан.
Ако и остане без Бразилца, Барса ће вероватно рачунати на то да у својим редовима има Мемфиса Депаја, будући да су шпански медији данас известили како Холанђанин већ тражи кућу у околини града у којој ће живети наредне четири године.
Препоручујемо

МЕСИ И НЕЈМАР ПОНОВО ЗАЈЕДНО? Барселона пронашла начин да врати феноменалног Бразилца
01. 05. 2021. у 16:56

ФИТИЉ ЈЕ УПАЉЕН, ЧЕКА СЕ ДЕТОНАЦИЈА! Пари сен Жермен понудио уговор Месију
28. 04. 2021. у 09:25

ЛАПОРТА ОПТИМИСТА: Меси је везан за клуб, убеђен сам да жели да остане
18. 04. 2021. у 13:55

ЛАГАНО ДОЛАЗИ: Тип предлог за "сигурица тикет" са две реалне квоте
ЗА данас смо вам спремили следеће предлоге.
03. 09. 2025. у 07:30

ЛУДНИЦА! Ево шта све Србија мора сад да уради да би стигла до финала Европског првенства у кошарци 2025!
Европско првенство у кошарци, Евробаскет 2025, настављено је уз занимљиву утакмицу Србија - Турска, после чега је постало познато какав пут "орлове" селектора Светислава Пешића чека до жељеног финала.
03. 09. 2025. у 22:17

Огроман леш мистериозног бића испливао на познату плажу, сви се питају ШТА ЈЕ ТО? (ФОТО)
ЛЕШ тајанственог и огромног створења испливао је на популарну плажу Kефн Сидан на југу Велса и изненадио локалне становнике и туристе, јавља Сан.
04. 09. 2025. у 18:31
Коментари (0)