ЛЕПЕ ВЕСТИ ЗА ПСЖ: Нејмар потписује нови уговор са "свецима"

Марко Паунић
Марко Паунић

08. 05. 2021. у 10:20

ПРЕМА писању француских медија, Нејмар би у току данашњег дана требало да потпише нови уговор са ПСЖ.

ЛЕПЕ ВЕСТИ ЗА ПСЖ: Нејмар потписује нови уговор са свецима

Фото: АП

Наиме, Бразилац ће се обавезати са Парижанима до 2026.године, али се не знају детаљи. Нема дилеме да ће и финансијски услови бити много бољи, него што су до сада били.

Подсетимо, да је по претходном уговору Нејмар по сезони зарађивао 36.000.000 евра.

Нејмар, и сада држи рекорд по висини трансфера када је из Барселоне 2017. године прелазио у ПСЖ, он је износио 222.000.000 евра.

Овим што челници клуба из Париза продужују уговор са једним од најбољих играча на свету, показује да су амбиције Француза да и наредних година имају битну улогу у европском фудбалу.

Радио Монте Карло је продужетак уговора најавио још пре три недеље, а за то време папирологија је била на провери у рукама адвоката. Пет година је максимално трајање уговора у француском фудбалу,

Преговори се воде и са Килијаном Мбапеом, али према писању медија, ту не иду лако ствари,јер ПСЖ већ другу сезону не успева да освоји Лигу шампиона, а нападач има амбиције да буде у екипи која осваја те трофеје.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.

15. 04. 2026. у 07:15

Драма! Србија цео дан стрепела да ли Црвена звезда бојкотује вечити дерби - ево шта се у суботу увече десило!

Драма! Србија цео дан стрепела да ли Црвена звезда бојкотује вечити дерби - ево шта се у суботу увече десило!

Распоред је био такав - вечити дерби за крај лигашког дела регионалног шампионата у кошарци, али... То што је распоред говорио "Партизан дочекује Црвену звезду у недељу увече" није се свидело Звезди. Уопште.

18. 04. 2026. у 19:56

Коментари (0)

Драма! Србија цео дан стрепела да ли Црвена звезда бојкотује вечити дерби - ево шта се у суботу увече десило!