ХРВАТ ЖЕЛИ ДРЕС ПАНЦЕРА: Соса потврдио да је близу наступа за Немачку
НЕКАДАШЊИ млади фудбалски репрезентативац Хрватске Борна Соса рекао је да постоји могућност да заигра за репрезентацију Немачке, пренео је данас портал Индеx.хр.
Фото: ЕПА
"Да, постоји могућност", рекао је Соса након јучерашњег меча Штутгарта и Аугзбурга.
Немачки медији су јуче пренели да је Соса по хитном поступку добио немачке папире и да га Јоаким Лев види у националном тиму на предстојећем Европском првенству.
Целу ситуацију је прокоментарисао и сам Соса након јучерашње победе његовог Штутгарта: "Чуо сам се с директором репрезентације Немачке Оливером Бирхофом.
Разговарали смо о мојој будућности ако будем заиграо за Немачку", рекао је 23-годишњи фудбалер.
Соса је ове сезоне у дресу Штутгарта уписао десет асистенција на 26 утакмица.
УВЕРТИРА ЗА ВЕЛИКО ФИНАЛЕ КУПА КРАЉА: Битка на "Метрополитану" без калкулација
ОВОГИДЊШИ финалисти Купа краља судариће се овог викенда у Ла Лиги када Атлетико Мадрид на свом терену дочекује Реал Сосиједад (18.30). Мадриђани желе трећу узастопну победу у првенству, док гости из Сан Себастијана покушавају да остану у трци за европска места.
07. 03. 2026. у 08:00
ЗАПАД У НЕВЕРИЦИ, ТРАМП У ШОКУ! Ево шта су Турци управо урадили због напада Американаца и Израела на Иран
Након што су Сједињене Америчке Државе и Израел ивршили напад на Иран, па изазвали одговор у виду ракета и дронова по околним земљама у којима су америчке војне базе, десила се једна потпуно несвакидашња ствар.
06. 03. 2026. у 22:52
"СВЕ САМ ТО ПРОШЛА СА САШОМ" Сузана потресена због Зорице: "Канцер као да је заразна болест, не знам од чега је оперисана"
ВЕЧЕРАС се у Сава Центру одржава први од три концерта Марије Шерифовић у 2026. години.
06. 03. 2026. у 20:27
Коментари (0)