НЕМА МУ РАВНОГ: Бајерн девети пут узастопно шамион Немачке (ФОТО)
ФУДБАЛЕРИ Бајерна девети пут узастопно постали су шампиони Немачке. Баварци су крунисани након што је Лајпциг изгубио од Борусије Дотртмунд са 3:2.
ФОТО: АП
Клуб из Минхена има 71 бод, а Лајпциг 64 - до краја првенства је остало још два кола.
Баварци су поново показали колико су доминантни у Немачкој. Покушавали су ривали да их угрозе, али трофеј поново иде у витрине клуба са стадиона "Алијанц Арена".
ФОТО: АП
Ханси Флик ће се тако седмим трофејом опростити од Бајерна. На клупи овог гиганта ће га заменити Јулијан Нагелсман.
Иначе, екипа из Минхена прегазила је Борусију Менхенгладбах са 6:0. Поново је бриљирао Роберт Левандовски.
Пољак је дошао до петог хет-трика ове сезоне, а са три поготка на овој утакмици тренутно је на коти од 39 голова у Бундеслиги.
Осим њега у стрелце за Баварце су се уписали и Томас Милер, Кингсли Коман и Лирој Сане.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ТРКА ЗА ТИТУЛУ У ШПАНИЈИ И ДАЉЕ НЕИЗВЕСНА: Барселона и Атлетико поделили бодове
08. 05. 2021. у 18:21
БУНДЕСЛИГА: Важна победа Дортмунда у трци за Лигу шампиона, Волфсбург слави Брекала
08. 05. 2021. у 18:03
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ У ЕВРОПУ? Гент и Генк бију битку за место у Лиги конференција
ОБРАЧУН два белгијска великана на "Планет груп арени" (18.30) одлучиће о томе ко ће идуће године заузети место у трећем најјачем УЕФА такмичењу.
31. 05. 2026. у 07:30
СТИГЛИ БАГЕРИ НА МАРАКАНУ: Почело је! (ВИДЕО)
Најновије вести из Црвене звезде тичу се - важних инфраструктурних радова.
01. 06. 2026. у 14:58
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)