ДИЛЕМА МАРКА НИКОЛИЋА: Останак у Москви или Лига шампиона са Галатасарајем?

Александар Илић
Александар Илић

17. 05. 2021. у 17:45

МАРКО Николић показао је свим "неверним томама" да је руководство донело праву одлуку ангажовавши га.

ДИЛЕМА МАРКА НИКОЛИЋА: Останак у Москви или Лига шампиона са Галатасарајем?

Фото: EPA-EFE/CHRISTIAN BRUNA

Није Локомотива освојила титулу у Русији, али јесте остварила добре резултате. Николић је такође са фудбалерима Локомотиве узео пехар у Купу, док му је пласман у квалификације за Лигу шампиона измакао за само један бод.

Тим из Москве везао је 11 победа у низу, а то је Србину два пута донело везану награду за тренера месеца. Од персоне нон грата, какав је његов статус био на почетку, постао је један од миљеника јавности, на крају сезоне. Зато се спекулише о његовим плановима за наредну сезону. 

– Имам важећи уговор, потписао сам га на две године. Имам још годину дана. Остајем, тренутно сам тренер Локомотиве. Сигуран сам да ће тако бити, жеља постоји – рекао је Николић.

Руски медији наводе да би Николић могао и да продужи уговор на још три сезоне. Да ту дефинитивно има дима потврдио је и менаџер Марка Николића, Дејан Јоксимовић.

– Сада не могу ништа да коментаришем. Данас није било састанака са управом Локомотиве, Марко лети за Србију. Да ли ће питање уговора бити решено након Марковог одмора? Можда буде и за пар дана.

Међутим, није Локомотива једина која жели услуге Николића. Према писању турских медија, и Галатасарај би радо видео српског тренера на клупи.

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН САЧЕКАО ЧОВЕКА КОГ ЈЕ ПОСЛАО У БЕОГРАД: Ево шта су причали

ПУТИН САЧЕКАО ЧОВЕКА КОГ ЈЕ ПОСЛАО У БЕОГРАД: Ево шта су причали

Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети бројних санкција, па и спортских, услед чега руске репрезентације не могу да играју међународне такмичарске утакмице. Србија је једна од ретких која је изашла у сусрет Русима, а то је био изврстан повод да у Београд дође и руски министар спорта, Михаил Дегтјаров. Сада, када се вратио у Руску Федерацију, одржао је састанак са руским председником, Владимиром Путином.

09. 06. 2025. у 19:51

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (0)

СРПСКА ПОСЛА! Ђорђе Петровић доживео језиве ствари у Албанији - а сад је откривено и како је реаговао! (ВИДЕО)