ИСПЛИВАЛИ ДЕТАЉИ СТАНКОВИЋЕВОГ УГОВОРА: Астрономски бонус за Лигу шампиона, нема излазне клаузуле

Александар Илић
Александар Илић

19. 05. 2021. у 10:51

Током већег дела пролећа, посебно после одличне партије Црвене звезде у Милану, причало се и писало на Апенинима о интересовању Сампдорије за младог српског стручњака.

ИСПЛИВАЛИ ДЕТАЉИ СТАНКОВИЋЕВОГ УГОВОРА: Астрономски бонус за Лигу шампиона, нема излазне клаузуле

ФОТО: ФК Црвена звезда

Ипак, Дејан Станковић је одлучио да настави своју мисију у Црвеној звезди. Млади тренер потписао је уговор до 2024. године, добио је по слову уговора и повишицу. Станковић ће зарађивати 600.000 евра годишње. 

Како преноси "Моззарт спорт" Уколико се Звезда пласира у Лигу шампиона Станковић би био награђен са додатних 500.000 евра. 

Станковић је на радару бројних клубова, али у уговор није убацио заштитну клаузулу, преноси портал. Те ће су случају евентуалног трансфера сести за сто са челницима клуба и договорити најбољу опцију. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО! Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!

"'АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО!" Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!

Албанија и Србија одиграли су бурну утакмицу на почетку квалификација за Светско првенство у фудбалу, а селектор "орлова" Драган Стојковић Пикси на занимљив начин је реаговао по окончању сусрета.

07. 06. 2025. у 23:03

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (0)

АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО! Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!