ЛЕВАНДОВСКИ СРУШИО МИЛЕРА: Погледајте гол којим је пољак оборио рекорд легендарног голгетера (ВИДЕО)

22. 05. 2021. у 18:18

РОБЕРТ ЛЕВАНДОВСКИ је нови рекордер Бундеслиге у броју голова постигнутих током једне сезоне!

Сјајни Пољак је прошле недеље изједначио рекорд легендарног Герда Милера, коме је посветио тај подвиг лепим гестом, а данас је у последњем минуту последњег кола Бундеслиге остао усамљени рекордер.

Бајерн је са 5:2 победио Аугзбург у дербију Баварске, а Левандовски је ушао у историју у 90. минуту тог меча.

ЕРДОГАН ЛУПИО ШАМАР НЕМЦИМА! Председник Турске их прозвао за прикривање нацизма после скандала фудбалера на ЕУРО 2024!

ЕРДОГАН "ЛУПИО ШАМАР" НЕМЦИМА! Председник Турске их прозвао за прикривање нацизма после скандала фудбалера на ЕУРО 2024!

Турска је прошла у четвртфинале Европског првенства у фудбалу головима неочекиваног јунака, а баш он, дефанзивац Мерих Демирал изазвао је велики скандал због ког се страсти не смирују ни трећи дан. Штавише, сад је реаговао и председник Турске, Реџеп Тајип Ердоган. И то нимало безазлено.

05. 07. 2024. у 19:08