ДРАМА У ПРИМЕРИ: Губе и Реал и Атлетико после 25 минута игре (ВИДЕО)

22. 05. 2021. у 18:29

СУДЕЋИ по почетку утакмица последњег кола Примера лиге, очекује нас најузбудљивија борба за титулу још од легендарног Ђукићевог пенала 1994. године.

Само победа "игра" Реалу и то под условом да Атлетико не победи, а после 25 минута обе екипе губе са 1:0!

Ваљадолид је у вођство дошао у 18. минуту голом Оскара Плана, који љубичасто-белима и даље не гарантује опстанак јер и Уеска и Елче имају по бод у џепу.

Виљареал од кога нико није очекивао да запне пред финале Лиге Европе, ипак води у Мадриду против Реала и то голом Пина из 20. минута.

ЕРДОГАН ЛУПИО ШАМАР НЕМЦИМА! Председник Турске их прозвао за прикривање нацизма после скандала фудбалера на ЕУРО 2024!

ЕРДОГАН "ЛУПИО ШАМАР" НЕМЦИМА! Председник Турске их прозвао за прикривање нацизма после скандала фудбалера на ЕУРО 2024!

Турска је прошла у четвртфинале Европског првенства у фудбалу головима неочекиваног јунака, а баш он, дефанзивац Мерих Демирал изазвао је велики скандал због ког се страсти не смирују ни трећи дан. Штавише, сад је реаговао и председник Турске, Реџеп Тајип Ердоган. И то нимало безазлено.

05. 07. 2024. у 19:08