СКАНДАЛ ПРЕД СП У КАТАРУ: Познати фудбалер допингован, прети му вишегодишња суспензија
ДО МУНДИЈАЛА у Катару остало је још седам месеци, а већ су почели скандали. Један од најбољих играча репрезентације Саудијске Арабије оптужен је за поновљени прекршај допинга, због чега му прети суспензија на четири године.
ФОТО: ЕПА
Реч је о бившем играчу Левантеа Фахаду ел Муваладу који је био четвероструки стрелац "зелених соколова" у квалификацијама за Мундијал.
Он је у мају 2019. године био суспендован на годину дана, а сада му због поновљеног прекршаја прети чак четири године паузирања, јавља Араб њуз.
Ел Мувалад је један од најбољих играча у репрезентацији Саудијске Арабије. За репрезентацију је одиграо 62 утакмице и постигао 17 голова, од чега су четири постигнута у квалификацијама за СП у Катару.
БОНУС ВИДЕО - Пуне трибине у "бетон лиги": Банат као Енглеска
Препоручујемо
МЕЊАЈУ СЕ КВОТЕ... Шта сада кажу светске кладионице о шансама Србије на Мундијалу?
04. 04. 2022. у 22:35
"МУНДИЈАЛ ЈЕ ЗА УЖИВАЊЕ": Легендарни Бора Милутиновић за "Новости" о жребу у Дохи
03. 04. 2022. у 22:10
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)