ХИТ! НЕМАЦ "ПРОВОЦИРАО" "ОРЛОВЕ", ПА ДОБИО НОКАУТ: Митровић "разбио" Милера, Влаховић и Роналдо гледали у чуду (ВИДЕО)
МУНДИЈАЛСКА грозница захвата свет, а фантастичан видео освануо је на популарном Јутјуб каналу.
ФОТО: Принтскрин/ФК Партизан/Твитер
На Јутјуб каналу "442оонс", који има четири милиона пратилаца осванула су предвиђања за предстојеће фудбалско такмичење у Катару.
Александар Митровић је у хит анимираном филму нокаутирао и Томаса Милера. Немац, који је познат по фантастичном смислу за хумор пришао је Митроголу током дуела четвртфинала између Србије и Португала.
Покушао је да му исприча виц, док су Митровић и Душан влаховић, као и Кристијано Роналдо и Бруно Фернандеш играли фудбал на конзоли, Немац је пришао и са две шале натерао Србина да га удари песницом у лице.
Португалци на крају добијају меч, а занимљиво је да је Фернандеш одустао од меча и напустио "партију" на почетку меча.
Када су у питању њихове прогнозе, у осмини финала играће Холандија-Велс, Аргентина-Данска, Немачка-Хрватска, Бразил-Уругвај, Енглеска-Сенегал, Француска-Пољска, Белгија-Шпанија и Португал-Србија.
БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо
РАЗЛОГ РАСТАНКА - ТУЖАН: Бивша супруга Љубомира Бандовића је талентована уметница
12. 11. 2022. у 08:39
ДОНЧИЋ ИМ ТО НИЈЕ ЗАБОРАВИО! Словенац се свети "вуковима" за оно шта се десило прошле сезоне
ВЕЧЕРАС ћемо гледати реванш првог кола прошлогодишњег плеј-офа када Лејкерси буду угостили Тимбервулвсе у "Крипто.ком арени" (4.00).
24. 10. 2025. у 13:45
РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
23. 10. 2025. у 14:39
ЗЕМЉОТРЕС УСРЕД ДНЕВНИКА: Водитељка се обратила у страху: "Надам се да ће бити све у реду" (ВИДЕО)
ДОК је читала вести у ноћном Дневнику, прекинуо ју је земљотрес...
24. 10. 2025. у 19:43
Коментари (0)