ХРВАТИ СЕ ИЗБЛАМИРАЛИ КАО НИКАДА: "Пиксијева Србија је прекрасна, али Борјан јој је слаба тачка..."
Хрватски стручни аналитичари Антон Самовојска и Томислав Ивковић избламирали су се на телевизији с националном фреквенцијом када су говорили о Србији.

FOTO: M. Vukadinović
Подсетимо, "орлови" ће на Светском првенству играти у групи Г са Бразилом, Камеруном и Швајцарском.
Када су стигли до те групе, Самовојска је поручио да је Србија одлична репрезентација, а да јој је "најслабија тачка голман Милан Борјан".
Наравно, капитен Црвене звезде је репрезентативац Канаде, а Самовојска је направио велику грешку.
"Пикси је такав фудбалер, самоуверен и храбар. Србија има уистину добрих играча. Влаховић, Митровић, Костић... Имају Тадића, имају прекрасних играча. Једина слаба тачка им је голман, и то је проблематично. Њихов голман, Борјан - поручио је Самовојска, а преноси хрватски "Индекс".

ФОТО: ФСС
Домаћин емисије на телевизији "ХРТ" Иван Доријан Молнар упитао је потом Ивковића да ли се бивши голман слаже са констатацијом да је Србија добра екипа, али је објаснио да Борјан брани за Канаду.
Самовојска је потом покушао да се "опере".
"Овај, како се зове за Србију...".
Ивковић је додао:
"Имају два голмана, један има два презимена".
Водитељ Молнар је потом променио тему:
"Имају Дмитровића, резервног голмана".
Подсетимо, Србија је повела три голмана у Катар. На списку Драгана Стојковића од голмана се налазе Марко Дмитровић, Предраг Рајковић и Вања Милинковић Савић.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО-СНИМЦИ
Препоручујемо

ОГЛАСИО СЕ "ПРАВИ" РОНАЛДО: Изјава фудбалског мађионичара се неће свидети Србима
21. 11. 2022. у 08:43

ВЕЛИЧАНСТВЕНО: Кула Београд сија у част Пиксијевих "орлова" (ВИДЕО)
21. 11. 2022. у 03:05

"НОВОСТИ" НА МУНДИЈАЛУ: Завирите у базу репрезентације Србије (ВИДЕО)
20. 11. 2022. у 22:44

НЕМЦИ У ЧУДУ: Табела њихове групе после првог кола "стоји наопако" - изабраници Јулијана Нагелсмана су "фењераши"
НАКОН историјског изненађујућег пораза од Словачке у четвртак, Немачка је под притиском да одговори позитивним резултатом и приступом игри на утакмицу против Северне Ирске у Келну.
07. 09. 2025. у 07:45

СРБИЈА ПОСЛЕ СКАНДАЛА И ДРАМЕ ИСПАЛА СА ЕВРОБАСКЕТА! Сензација, Финска избацила "орлове" са Европског првенства!
Кошаркашка репрезентација Србије је елиминисана са Европског првенства, а пласман међу осам најбољих екипа Евробаскета 2025 онемогућио је пораз од Финске. Коначан резултат, 86:92, епилог је бурних дешавања, на моменте и скандалозних. Ипак, нема се шта замерити самим победницима - они су мушки, борбенијом и, пре свега, концентрисанијом игром, уз невероватан број офанивних скокова против више екипе - избацили главног фаворита за злато. Истина, проблеми с којима су се наши суочили (повреде капитена Богдановића, па Тристана Вукчевића, који није играо овога пута, а усред меча и пех Добрића, те наступ ровитог Аврамовића) нису били мали, али мало ко је очекивао да ће екипа из земље кошарке - испасти са Евробаскета већ у осмини финала, и то од супарника који се никако не сврстава у кошаркашке суперсиле. То се и догодило.
06. 09. 2025. у 22:50 >> 22:50

НЕМАЧКА ВОЈСКА СЕ СПРЕМА ЗА РАТ: "Морало би да се рачуна са 500 до 600 мртвих на дан"
НОВЕ тензије у Европи и растућа руска претња, Путинов рат против Украјине - о чему немачки медији свакодневно извештавају - утичу на многа подручја.
07. 09. 2025. у 20:17
Коментари (1)