ЏАКА, ПРОВОКАТОР БИО - ТО И ОСТАО! Ево шта је урадио и разбеснео све фудбалере Србије (ВИДЕО)
ШВАЈЦАРСКИ репрезентативац Гранит Џака био је и остао провокатор. Ништа се код фудбалера Арсенала није променило ни после четири године.
FOTO: Tanjug/AP
Капитен "сајџија" је поново провоцирао играче Србије. Он се ухватио за међуножје након што судије није показао на белу тачку за "орлове". Наши играчи су се изнервирали и устали са клупе.
Џака је то искористио да их испровоцира и додатно изнеривра. Он чак није ни кажњен жутим картоном, већ је судија Федерико Рапалини показао опену резервном голману Србије Предрагу Рајковићу који је протестовао.
Утакмицу Србије - Швајцарска можете да пратите уживо на порталу "Новости".
Препоручујемо
"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Роберт Просинечки се враћа у Србију, легенда Звезде преговара са Новим Пазаром
02. 12. 2022. у 17:18 >> 17:19
ПОЛИЦАЈЦИ УЗ "ОРЛОВЕ" Овако у Сремској Каменици прате меч Србије и и Швајцарске
02. 12. 2022. у 21:08
РИМ САЊА ЛИГУ ШАМПИОНА: Вучица дочекује нероверде у идеалном тренутку
Рома ће од 18 часова на "Олимпику" покушати да веже две победе и додатно учврсти кандидатуру за пласман у Лигу шампиона, док Сасоло стиже у Рим уздрман после тешког пораза од Јувентуса. Разлика у форми и амбицијама делује јасно, али историја међусобних дуела упозорава да опуштања не сме бити.
10. 01. 2026. у 07:12
АМЕРИКАНЦИ У ШОКУ: Ево шта је Владимир Путин управо урадио
Русија и Америка, али и Француска, део су најновије вести која великом брзином обилази планету.
08. 01. 2026. у 23:35
ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице
БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.
09. 01. 2026. у 08:42
Коментари (8)