СВЕТ ЋЕ СЕ ПОКЛОНИТИ МИХАЈЛОВИЋУ: Стигла потврда - овако ће почети завршнa утакмицa на Мундијалу

Часлав Вуковић

17. 12. 2022. у 13:26

ОД Синише Михајловића опрашта се цео свет. То потврђује и нова информација везана за завршну утакмицу Светског првенства у Катару.

СВЕТ ЋЕ СЕ ПОКЛОНИТИ МИХАЈЛОВИЋУ: Стигла потврда - овако ће почети завршнa утакмицa на Мундијалу

Фото: АП

У финалном мечу између Аргентине и Француске (недеља, 16), цео стадион заћутаће један минут како би се одала почаст великом човеку, бившег српском фудбалеру и тренеру који је јуче преминуо у Риму у 54. години.

Ову вест потврдио је и легендарни стратег Арсенала Арсен Венгер.

- Да, биће минут ћутања. Јуче смо добили ту вест, све нас је шокирала, вратио се као тренер, ово нам је дало наду, али није могао да добије битку против рака. Веома тужан тренутак за фудбал - рекао је Венгер.

Подсетимо, у Дохи је већ одата почаст Михи. Јуче су у ревијалној утакмици учествовале бивше фудбалске звезде које су се такође минутом ћутања опростиле од бившег играча Војводине, Црвене звезде, Сампдорије, Лација и Интера.

Сахрана Синише Михајловића биће одржана у понедељак у Риму.

У мечу за треће место састају се Хрватска и Мароко, меч почиње данас од 16 сати, а можете га пратити у текстуалном преносу на порталу "Новости".

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

ПРОНАЦИСТИЧКА ПРОШЛОСТ, УСТАШКИ СИМБОЛИ Французи о Хрватској после Томпсона: Усташе убиле стотине хиљада Срба, Рома, Хрвата

"ПРОНАЦИСТИЧКА ПРОШЛОСТ, УСТАШКИ СИМБОЛИ" Французи о Хрватској после Томпсона: "Усташе убиле стотине хиљада Срба, Рома, Хрвата"

ФРАНЦУСКЕ новине "Le Monde" оштро су критиковале Хрватску после концерта Марка Перковића Томпсона, упозоривши да Хрватска показује све већу толеранцију према пронацистичкој прошлости из времена НДХ.

08. 07. 2025. у 17:43

Коментари (0)