ЛУДНИЦА У БУЕНОС АЈРЕСУ: "Златна богиња" стигла у Аргентину (ВИДЕО)

Марко Паунић
Марко Паунић

20. 12. 2022. у 08:23

Авион у којем се налазила фудбалска репрезентација Аргентине слетео је рано јутрос у Буенос Ајрес, где се касније очекује свечана прослава поводом освајања златне медаље на Светском првенству у Катару.

ЛУДНИЦА У БУЕНОС АЈРЕСУ: Златна богиња стигла у Аргентину (ВИДЕО)

Фото: АП

Аргентински фудбалери су на аеродром у Буенос Ајресу слетели у 2.40 по локалном времену (6.40 по средњоевропском), пренела је агенција Франс прес.

Они ће преспавати у тренинг центру који се налази у близини аеродрома, где је хиљаде навијача дошло да их сачека.

Свечани дочек у центру града биће одржан око поднева, а тамошња влада је уторак прогласила државним празником.

Авион којим су допутовали у Аргентину носио је натпис "један тим, једна земља, један сан", а на задњем крилу су слике капитена Лионела Месија и Анхела ди Марије, стрелца другог гола у финалу против Француске.

Фудбалери Аргентине су у недељу освојили трећу титулу првака света, пошто су после једанаестераца победили Француску са 4:2, након што је после регуларног дела и продужетака било 3:3.

Фото: АП

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Најзгоднија преваранткиња 21. века донела шок-одлуку! Свет је затечен, после најновијег скандала је нестала, а сада...

"Најзгоднија преваранткиња 21. века" донела шок-одлуку! Свет је затечен, после најновијег скандала је нестала, а сада...

Њена животна прича је помало нестварна. Уосталом, филмски делује сценарио: тенисерка нестаје с терена без поздрава, без саопштења, без речи збогом. Свет сазнаје да је пензионисана тек кад јој је уклоњено име са листе активних играча и то од стране Агенције за интегритет тениса. Телефони искључени — и њен, и очев, и мајчин. Медији шпекулишу о бекству. Последњи меч одиграла је у другом колу Мајами опена против Иге Швјонтек у марту 2024. Тако се, тихо и мистериозно, у мају исте године завршила каријера Камиле Ђорђи — а тек онда је почела права прича.

22. 04. 2026. у 20:01

Потврђена идиоткиња! Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: Фашистички олош, издала бираче

"Потврђена идиоткиња!" Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: "Фашистички олош, издала бираче"

ИТАЛИЈА је упутила оштар протест Русији након увредљивих изјава руског ТВ водитеља на рачун премијерке Ђорђе Мелони, док јој је председник државе пружио подршку и осудио скандалозне коментаре.

22. 04. 2026. у 08:44

Коментари (0)