СНИМАК О КОМЕ ПРИЧА ПЛАНЕТА: Мбапе одржао инспиративан говор на полувремену против Аргентине (ВИДЕО)
ФРАНЦУСКА је изгубила у финалу Светског првенства од Аргентине, а сада се појавио снимак у коме Килијан Мбапе држи говор саиграчима на полувремену.
Танјуг/АП
Свет прича о потезу најбољег играча "триколора" који је после лошег првог полувремена покушао да подигне екипу и по свему приказаном у другом делу сусрета на "Лусаил" стадиону у томе је успео.
- То је утакмица живота, игра се на сваке четири године! Не можемо горе од онога што смо урадили. Можемо да се вратимо - рекао је најбољи стрелац Мундијала у Катару са осам голова.
Подсетимо, "гаучоси" су до титуле првака света дошли после бољег извођења пенала, а после 120 минута фудбала резултат је био 3:3. Мбапе је у финалу био троструки стрелац за Француску.
Препоручујемо
ЗВЕЗДА НИКАД БЛИЖЕ ВЕЗИСТИ: Црвено-бели га дуго јуре, могла би да буде трећа срећа
21. 12. 2022. у 08:40
СПЕКТАКЛ НА "ЕМИРЕЈТСУ": Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених "црвених ђавола"
ДЕРБИ 23. кола Премијер лиге доноси велики окршај на "Емирејтсу" где Арсенал дочекује Манчестер јунајтед (17.30) у мечу који има потпуно различиту тежину за два клуба. Тобџије јуре титулу, док "црвени ђаволи" покушавају да ухвате прикључак у борби за Лигу шампиона.
25. 01. 2026. у 07:20
ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли
Малме и Црвена звезда састали су се у Лиги Европе, а потом је дошло до туче навијача у околини Тузле, у Босни и Херцеговини, када се део Звездиних присталица из Републике Српске авионом враћао из Шведске.
25. 01. 2026. у 14:30
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)