МИЛОЈЕВИЋ: Ми смо екипа која се не предаје! РАДОЊИЋ: Идемо у Београд да одбранимо домаћи терен
НИКАД драматичнија завршница утакмице плеј-офа АБА лиге! Будућност је после преокрета и драме с пола коша изборила мајсторицу, а после утакмице тренери су изнели своје утиске и очекивања пред мајсторицу.

ФОТО: АБА лига
Тренер Подгоричана Дејан Милојевић похвалио је своје пулене после меча.
- Ми смо екипа која се не предаје. Није лако остати прибран у оваквим моментима, сви мечеви су били на једну лопту, али играли смо срцем - рекао је Милојевић.
Он није могао да прецизира какво је стање Вилија Рида који се повредио током меча.
- Изнели су га, видећемо. И даље се ништа не зна, видели сте како је изгледало, надам се да ће бити спреман - каже Дејан Милојевић, а на питање шта очекује у одлучујућем мечу у Београду кратко је поручио:
- Да буде добра кошарка и да победи бољи!
Шеф поражене екипе Дејан Радоњић очекује да Звезда у Београду наплати пропусте из Мораче:
- Добар и квалитетан меч од самог старта! Ми смо добро контролисали меч. Будућност нас је стизала, ми имали одговоре, али у Подгорици мораш да будеш максималан ако желиш да победиш. Будућност има своје квалитете, стизала нас је и на крају престигла. Имали смо два шута за победу, нисмо их искористили. Идемо назад у Београд да одбранимо домаћи терен - рекао је тренер црвено-белих.
Препоручујемо

ИГРАЋЕ СЕ МАЈСТОРИЦА! Будућност у драматичној завршници славила у Морачи, Лојд и Давидовац промашили титулу (ВИДЕО)
24. 05. 2021. у 20:00 >> 22:54

БЕОГРАД ПА БЕЛГИЈА: Кошаркашице Србије спремају се за Европско првенство
24. 05. 2021. у 15:13

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА данас смо вам спремили занимљив дубл.
07. 04. 2025. у 07:15

СУД У ЛОЗАНИ ПРЕСУДИО! "Делије", смете да користите "УЕФА - мафија", да пишете и певате то, Црвена звезда више никад неће бити кажњена!
Навијачи Црвене звезде, "делије", осмисли су пре 19 година слоган "УЕФА мафија" који је потом заживео широм Европе. Много пута је и београдски клуб кажњен (између осталог због тога), а "мафијашко" скандирање, или транспаренти, коштали су и друге спортске колективе са Старог континтента. Међутим, одлуком Суда за спортску арбитражу у Лозани, то више неће бити случај.
06. 04. 2025. у 15:35

"НЕМОГУЋЕ ЈЕ ПОБЕЋИ ОД ТОГА": Здравко Чолић први пут о оптужбама да воли мушкарце
ПОЗНАТИ певач Здравко Чолић (73) познат је по томе што свој приватни живот чува далеко од очију јавности. Ипак, једном приликом одлучио је да направи изузетак и открије неколико личних детаља који су изненадили његове обожаваоце.
06. 04. 2025. у 11:39
Коментари (0)