ПАРТИЗАН ПОЧЕО ПОБЕДОМ: Црно-бели савладали младост у првом мечу четвртфинала КЛС

27. 05. 2021. у 20:14

ПАРТИЗАН је победом почео такмичење у КЛС. Црно-бели су савладали вечерас у Хали спортова ''Ранко Жеравица'' екипу Младости из Земуна резултатом 70:50.

Дангубић је добро отворио меч, постигао пет поена, а до краја четвртине разиграо се и Новица Величковић који је брзо дошао до коте 10. Тим из Хумске имао је 21:14 након десет минута.

У другој деоници та разлика је износила и 32:19 потом је уследио пост црно-белих, а младост прави серију 7:0, док почетком треће четвртине долази тим из Земунана само поен заостатка - 32:31. Укупно, црно-бели су више од седам минута били без поена.

"Жуту минуту" прекинуо је Дангубић.  У последњој четвртини гости су потпуно енергетски пали, што Партизан користи да стигне и до двадесетак поена разлике.

Урош Трифуновић је са 16 поена био најефикаснији у Партизану, Величковић и Дангубић су уписали по 12. Одличан у скоку био је Милетић са 12 ухваћених лопти, уз четири поена. Код гостију најбољи Гомбо са 14 поена.

Друга утакмица игра се у суботу, када ће Младост бити у улози домаћина.

ЕРДОГАН ЛУПИО ШАМАР НЕМЦИМА! Председник Турске их прозвао за прикривање нацизма после скандала фудбалера на ЕУРО 2024!

ЕРДОГАН "ЛУПИО ШАМАР" НЕМЦИМА! Председник Турске их прозвао за прикривање нацизма после скандала фудбалера на ЕУРО 2024!

Турска је прошла у четвртфинале Европског првенства у фудбалу головима неочекиваног јунака, а баш он, дефанзивац Мерих Демирал изазвао је велики скандал због ког се страсти не смирују ни трећи дан. Штавише, сад је реаговао и председник Турске, Реџеп Тајип Ердоган. И то нимало безазлено.

05. 07. 2024. у 19:08