ДОБРИЋ И ЛАЗИЋ: Драго нам је да смо освојили трофеј, испунили смо главни циљ
28. 05. 2021. у 23:13
ЦРВЕНА звезда је освојила АБА лигу, пошто је у петој утакмици финала победила Будућност са 67:60. Бранко Лазић је као капитен црвено-белих подигао још један трофеј.
Повезане вести
ЗВЕЗДА ИЛИ ПАРТИЗАН? Љубимац навијача открио коме даје веће шансе у вечитом дербију!
Премијерна утакмица полуфинала АБА лиге на програму је у понедељак (20.00).
17. 05. 2026. у 16:41
ДУБАИ САВЛАДАО БУДУЋНОСТ: Познато када би Звезда и Партизан могли да играју "вечити дерби"
Кошаркаши Дубаија убедљиво су савладали Будућност у седмом колу плејоф фазе АБА лиге. Резултат је на крају био 89:78.
13. 04. 2026. у 22:12
ОБРАДОВИЋ ХВАЛИО ПАРТИЗАН ПРЕД ДЕРБИ, ПА ОТКРИО: "Нећемо имати..."
Црвено-бели дочекују највећег ривала (недеља, 20.30) у првом овосезонском регионалном окршају.
21. 03. 2026. у 16:35
Најновије из рубрике
ПРЕНОС, ТУНИС - ХОЛАНДИЈА: Пре почетка били су виђени као фаворити из сенке, а сада се боре за опстанак на Мундијалу
СВЕТСКО првенство у фудбалу 2026 добиће после утакмица тречег кола групе Е још једног чесника шеснаестине финала. Да ли ће то бити Еквадор зависи умногоме од исхода дуела јужноамеричке селекције са Немачком која је већ после другог кола обезбедила прво место у групи. Уживо пренос ове утакмице пратите преко портала Новости.
25. 06. 2026. у 20:36
уживоПРЕНОС, КУРАСАО - ОБАЛА СЛОНОВАЧЕ: Да ли ће Рум опити и Африканце? Све очи упрте у "српског зета"!
Сва дешавања са утакмице групе Е на Светском првенству из Филаделфије пратите уживо из минута у минут.
25. 06. 2026. у 20:30
ПРЕНОС, ЕКВАДОР - НЕМАЧКА: Пре почетка били су виђени као фаворити из сенке, а сада се боре за опстанак на Мундијалу
СВЕТСКО првенство у фудбалу 2026 добиће после утакмица тречег кола групе Е још једног чесника шеснаестине финала. Да ли ће то бити Еквадор зависи умногоме од исхода дуела јужноамеричке селекције са Немачком која је већ после другог кола обезбедила прво место у групи. Уживо пренос ове утакмице пратите преко портала Новости.
25. 06. 2026. у 20:01 >> 20:22
ТРАНСФЕР О КОЈЕМ БРУЈИ ГРЧКА: "Издајник" признао зашто је прихватио позив Обрадовића и омраженог ривала!
Тренер Панатинаикоса Жељко Обрадовић добио је велико појачање у Мустафи Фалу из Олимпијакоса.
25. 06. 2026. у 20:14
ТОТАЛНИ ХАОС НА УЛИЦАМА САД! Незапамћена туча на Светском првенству! Севале песнице и то пред меч одлуке! (ВИДЕО)
Нису штедели руке навијачи Еквадора, пред одлучујућу утакмицу против Немачке.
25. 06. 2026. у 20:04
Коментари (0)