КЛИПЕРСИ У ФИНАЛУ ЗАПАДА! Мичелових 39 поена недовољно Јути за мајсторицу

19. 06. 2021. у 08:27

КОШАРКАШИ ЛА Клиперса после преокрета надиграли су Јуту са 131:119 и са 4:2 у победама изборили пласман у финале Западне конференције где их чек Финикс који је почистио Јокићев Денвер.

Foto AP

Јута је на гостовању одлично ушла у меч и повела на самом старту да би до полувремена дошла и до двоцифрене предности па се учинило да ће изборити и мајсторицу.

У другом полувремену Клиперси преузимају иницијативу и предвођени Терансом Маном успевају обе четвртине да добију са двоцифреном предношћу за убедљиву победу и пласман у финале Западне конференције.

Јути није помогла ни нова одлична игра Донована Мичела који је меч завршио са 39 постигнутих поена уз по 9 асистенција и скокова, а одлично су га пратили Кларксон и О' Нил са по 21 поеном, док је хрватски кошаркаш Бојан Богдановић меч завршио са 14 поена.

У победничком тиму најефикаснији је био Теранс Ман са 39 поена, а сјајно су га пратили Пол Џорџ са 28 и Реџи Џексон са 27 поена.

ЛА Клиперси су надиграли првопласирану Јуту са 4:2 у победама и у финалу ће се надметати са Финиксом који је декласирао Денвер.

ПАРТИЗАН СЕ СПРЕМА ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Црно-беле очекују озбиљне припремне утакмице на турниру у Москви

ПАРТИЗАН СЕ СПРЕМА ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: "Црно-беле" очекују озбиљне припремне утакмице на турниру у Москви

ФУДБАЛЕРИ Партизана су се запутили у Москву где ће покушати што боље да се припреме за предстојећу сезону, тамо ће учествовати у малом пријатељском турниру на којем ће имати озбиљне ривале у виду ЦСКА и Динама Москве.

03. 07. 2024. у 08:11

ЕНГЛЕСКА ОВО УОПШТЕ НИЈЕ ОЧЕКИВАЛА! Ево шта је Новак Ђоковић рекао на Централном терену после подвига на Вимблдону

Новак Ђоковић је пре непуне четири недеље оперисао колено, а ипак дошао на Вимблдон. И не само дошао, већ и добио меч првог кола. А онда је посебно одушевио енглеску публику.

02. 07. 2024. у 18:29