СТИГАО ДЕМАНТИ ИЗ ПАРТИЗАНА: Мијаиловић - "није истина, Пантер неће зарадити три милиона!"
ПРЕДСЕДНИК Кошаркашког клуба Партизана Остоја Мијаиловић демантовао је да ће Кевин Пантер за двогодишњи уговор зарадити три милиона долара.
FOTO: N. Paraušić
Амерички бек је у петак потписао уговор са црно-белима, а Јурохупс је објавио да је у питању највећи уговор у историји српске кошарке.
Ипак, први човек Партизана у изјави за Спорт Клуб демантује наводе познатог специјализованог портала.
- Висину уговора свакако нећемо објављивати. Остаће пословна тајна. Успут, није тачно да ће добити споменуту цифру за две године, поручио је Мијаиловић за СК.
Пантер је прошле сезоне носио дрес Олимпије из Милана, клуба који је учествовао на Фајнал-фору Евролиге, а у каријери је играо и за Црвену звезду из које је отишао у Италију.
Препоручујемо
СВЕТЛО НА КРАЈУ ТУНЕЛА: Тотенхему би победа била велики корак ка опстанку у елити
ПРОБУЂЕНИ "певци" су у прави час пронашли форму и трећу узастопну премијерлигашку победу тражиће против Лидса којег ће угостити у последњој утакмици 36. кола најјаче фудбалске лиге света.
11. 05. 2026. у 08:29
ГРЦИ ШОКИРАЛИ СРБИЈУ: Ево шта се управо десило у Атини (ФОТО/ВИДЕО)
Овоме се мало ко надао из земље "Хелена".
10. 05. 2026. у 19:35
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)