ПОГЛЕДАЈТЕ МУ САМО НОГУ: Прва фотографија Радуљице после туче са полицајцем (ФОТО)
СРПСКИ кошаркаш Мирослав Радуљица доживео повреду ноге када га је на "Јањском сабору" код манастира Глоговац у Републици Српској напао пијани службеник полиције.
Фото: Н.Параушић
На друштвеним мрежама осванула је фотографија на којој се може видети да повреда није нимало безазлена и да искусни кошаркаш мора да носи медицинску "чизму".
Подсетимо, током славља на Јањском сабору у Глоговцу код Шипова, репрезентативац Србије се сукобио са полицијским инспектором Синишом Шкондрићем, када је полицајац је тражио од спортисте да направе заједничку фотографију. Према сведочењима људи који су се нашли на овом слављу, Мирослав је одбио да се фотографише и дошло је до озбиљног инцидента.
Фото: Инстаграм принтскрин
Службеник полиције, који је био у видно алкохолисаном стању, у једном моменту је потегао пиштољ на српског кошаркаша. Радуљица је реаговао, отео му оружје, али је том приликом повредио ногу.
Препоручујемо
ОДМАХ ПОСЛЕ ДЕБАКЛА: Погледајте снимак Теодосићевог говора саиграчима (ВИДЕО)
05. 07. 2021. у 10:46
ВИДИТЕ КОГА ЈЕ ИТАЛИЈА ИЗВУКЛА У ГРУПИ НА ОИ: То је тек српска туга - да нас докусури
05. 07. 2021. у 10:35
НАПОЛИ ОВЕРАВА ПЛАСМАН У ЛИГУ ШАМПИОНА: Тријумф против "рособлауа" га води међу европску елиту
ЧЕТА Антонија Контеа угостиће Болоњу на затварању 36. кола Серије А (20.45) у мечу који би домаћину и математички могао донети пласман у Лигу шампиона.
11. 05. 2026. у 11:54
А НА МАРАКАНИ... Владимир Путин бира председника ФК Црвена звезда!
Избори за председника фудбалског клуба Црвена звезда дошли су на ред, а они доносе и неке занимљивости.
11. 05. 2026. у 12:23
БРАЋО САВЕЗНИЦИ, ШТА ТО РАДИТЕ? Руси бесни, Путин упозорава: "И Украјина је хтела у ЕУ, видите шта јој се десило - боље одржите референдум"
"ПРАТИМО последице дешавања око Украјине. А где је то почело? Са тежњом Украјине да се придружи Европској унији."
10. 05. 2026. у 17:21 >> 17:33
Коментари (0)