ПАРТИЗАН У ОФАНЗИВИ НА БЈЕЛИЦУ: Два пута нису успели, имају и трећи покушај
ПАРТИЗАН полако склапа мозаик за наредну сезону.
foto: Tviter
Како сазнаје МаxБет спорт, црно-бели нису одустали од Немање Бјелице (33). Прва два покушаја да га доведу у Хумску нису успела, али покушаће Београђани и “трећу офанзиву” на репрезентативца Србије. Ко зна, можда трећа буде срећа.
На руку Партизану иде и чињеница да је од 1. августа Бјелица слободан играч. Дакле, Мајами неће да га задржи, па су шансе црно-белих у старту сада веће. Можда ће и неки клубови Евролиге да “загризу” за Бјелицу, али Партизан је са Пантером и Лидејом показао да може да се носи са њима кад озбиљно жели неког играча. Један од тих које озбиљно желе је и Бјелица.
Подсетимо, до сада су у Хумску стигли Кевин Пантер, Зек Лидеј, Родионс Курукс, Далас Мур и српски репрезентативац Алекса Аврамовић. Уговор је продужио млади Алекса Степановић . Црно-беле су напустили Рашон Томас, Огњен Јарамаз, Ерик Мика, Џош Перкинс, Никола Јанковић, а у пензију је отишао капитен Новица Величковић.
Не би било изненађење да Немања Бјелица буде шесто појачање тима Жељка Обрадовића.
(МаxБет спорт)
Препоручујемо
БЈЕЛИЦА ОДБИО ПАРТИЗАН: Репрезентативац Србије неће појачати црно-беле
06. 07. 2021. у 15:28
НОВА БОМБА У ПАРТИЗАНУ: Обрадовић добио пето појачање, стигао албански репрезентативац
24. 07. 2021. у 10:00
ПАРТИЗАН ПРЕДСТАВЉА ВЕЛИКУ ПОРОДИЦУ: Основана фондација "КК Партизан"
23. 07. 2021. у 15:40
КАКАВ ОБРАЧУН: Дончић против Шеја!
ВЕЧЕРАШЊИ програм НБА лиге обележиће дуел Оклахома Сити тандера и ЛА лејкерса који се састају у "Пејком центру" три сата и 30 минута након поноћи.
12. 11. 2025. у 14:15
ПРЕНОС, ЕНГЛЕСКА - СРБИЈА: Чудо, Срби ипак иду на Светско првенство у фудбалу?!
Енглеска и Србија данас играју утакмицу квалификација за Светско првенство у фудбалу, а пренос можете да пратите уживо уз портал "Новости".
13. 11. 2025. у 18:15 >> 21:12
Дарко навео ШЕСТ ствари о животу у Немачкој о којима се ћути: Разбио велики мит, па открио због чега ПОЛИЦИЈА уме да дође на врата
ДАРКО Тешић, који стоји иза популарног Инстаграм профила „Балканац у Немачкој“ недавно је објавио видео који је привукао велику пажњу пратилаца, а у њему на духовит и искрен начин дели своја запажања о животу у Немачкој.
13. 11. 2025. у 18:15
Коментари (0)