ПАРТИЗАН КРЕНУО СА ПРИПРЕМАМА: Загорцу чудно без Величковића, Трифуновић истиче напад на све трофеје
КОШАРКАШИ Партизана, додуше некомплетни почели су припреме за нову сезону. Међу онима који су се нашли на прозивци су Раде Загорац и Урош Трифуновић.

FOTO: N. Paraušić
Црно-бели су направили амбициозан пројекат, на место тренера је дошао легендарни Жељко Обрадовић, а клуб је довео неколико звучних појачања.
Загорац је за клупску телевизију говорио колико му недостаје Новица Вечичковић који је завршио каријеру. Тренутно је најстарији, бар док се не прикључе новајлије.
- Мало необична улога, најчудније ми је што је почетак припрема, а нема Новице. Стварно, има доста неких младих и талентованих играча које полако упознајем, али време брзо пролази, па сам и ја десетак година старији од њих - рекао је крилни кошаркаш и наставио:
- По завршетку сезоне сам одморио петнаестак дана и почео сам одмах да тренирам. Надам се да сам одрадио добар посао и надам се да ће се то видети на терену.
Навијачи Паритзана много очекују ове сезоне. Загорац се већ сусрео са психолошким притиском, па ће му можда то помоћи сада.
- То је нешто на шта аконтационо пристајете по доласку у Партизан. Ја сам то имао од самог доласка и не могу да кажем да сам се у потпуности изборио са тиме. То је још један изазов коме се истински радујем - закључио је Загорац.
Урош Трифуновић је неко од кога се очекује да додтано експлодира. Он је радио индивидуално са Александром Матовиће, али рад са Жељком Обрадовићем је нешто посебно.
- Партизан има највећа очекивања увек, ништа то није ново. Ми ћемо учинити све да освојимо све трофеје. О Жељку не треба трошити речи, сви знамо какав је тренер, почаствован сам што радим са њим. Мислим да је у Еврокупу мало теже сада у нокаут фази, јер се игра само једна утакмица. АБА лига је из године у годину све јача, биће занимљиво - истакао је мкади бек.
Подсетимо, Партизан је до сада ангажовао Кевина Пантера, Зека Ледеја, Алексу Аврамовића, Родионса Курукса, Даласа Мура и Алена Смаилагића.
Препоручујемо

СЕЗОНСКЕ КАРТЕ ЗА КК ПАРТИЗАН: Од 15.000 до 58.000 динара за Жељкову сезону
10. 08. 2021. у 12:08

ОБРАДОВИЋ ОДРАДИО ПРВИ ТРЕНИНГ: Имамо неке играче које желимо да видимо
09. 08. 2021. у 14:55

ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ПЛЕЈ-ОФА: Леху потребно више од чуда у Београду
НАКОН доминантног издања у Познању где је славио 3:1, српски шампион ће вечерас пред пуним трибинама "Стадиона Рајко Митић" бранити два гола предности против пољског Леха у реванш мечу трећег кола квалификација за Лигу шампиона (21.00).
12. 08. 2025. у 07:20

ХАОС! Син легенде прешао из Звезде у Партизан и поручио: "Опростите ми моју ружну прошлост!"
Талентовани крилни нападач, Душан Јовановић, стигао је у редове омладинског погона Партизана. То не би било ништа несвакидашње у време прелазног рока, да се не ради о момку који у Партизан стиже из Звезде, који је притом син чувеног репрезентативца Милана Ланета Јовановића - и који је све "зачинио" поруком која је разбуктала страсти, и када су "делије" у питању, и када су у питању "гробари".
12. 08. 2025. у 12:20

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (0)