ПРАЗНИК КОШАРКЕ У КРАГУЈЕВЦУ: Партизан иде на мегдан Радничком
КОШАРКАШИ Партизана одиграће 7. септембра пријатељску утакмицу против Радничког из Крагујевца, саопштио је клуб из овог града.
Фото: Н: Параушић, архива ВН
Како се наводи, сав приход од продаје улазница намењен је издавачком подухвату Светиње у Васојевићима.
Цена карте је 400 динара и она ће од 23. августа бити у продаји и то на три места у граду: код Балкана, на улазу у Велики парк и код Златне руже.
Утакмица ће се играти наведеног датума у 19 сати.
Сви љубитељи кошарке имаће прилику да у дворани "Језеро" на делу виде најбољег европског тренера Жељка Обрадовића.
Подсетимо, само четири дана касније у овом граду играће и фудбалери Партизана против Радничког у Суперлиги Србије.
ПРОГНОЗА ЗА ДАНАС - КИША ГОЛОВА НА МЕТРОПОЛИТАНУ: Атлетико спрема освету за прошлогодишњи пораз у двомечу
МАДРИДСКИ Атлетико ће дочекати Барселону у првој утакмици полуфинала Купа краља. Два шпанска тешкаша се поново састају у овој фази такмичења, а играчи Дијега Симеонеа желе освету након прошлогодишње елиминације од каталонских гиганта.
12. 02. 2026. у 06:45
ТЕНИС ЈЕ ЗАТЕЧЕН: Новак Ђоковић дигао руке!
Најновије вести из тениса тичу се најбољег играча света свих времена.
11. 02. 2026. у 16:13
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)