ПЛЕЈМЕЈКЕР НАПУШТА ТОРОНТО: Драгић прелази код Дончића?

СЛОВЕНАЧКИ кошаркаш Горан Драгић раскинуће уговор са Торонтом и придружити се Луки Дончићу у Даласу, преносе тамошњи медији.

ПЛЕЈМЕЈКЕР НАПУШТА ТОРОНТО: Драгић прелази код Дончића?

фото: ЕПА

Драгић је прошле сезоне трејдован из Мајамија у Торонто, али се очигледно неће дуго задржати у Канади.


Искусни Драгић има 35 година, у НБА лиги је 13 сезона, а до сада је наступао за Финикс, Хјустон, Мајами и Торонто.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне