ПАРТИЗАН УВЕК ПОБЕЂУЈЕ У ИСТАНБУЛУ: Луда утакмица са три продужетка припала црно-белима

11. 09. 2021. у 18:55

ЛУДНИЦА У ИСТАНБУЛУ! Кошаркаши Партизана савладали су Монако, актуелног шампиона Еврокупа, после три продужетка и више од три сата игре - 120:114 - и пласиртали се у финале турнира

Тамо ће противник изабраницима Жељка Обрадовића бити бољи из окршаја Фенербахчеа и Уникса.

Утакмица је обиловала са много узбушења и преокрета, а црно-бели су успели да тријумфу после велике борбе.

Клујчна бацања на крају трећег продужетка је погоди Зек Ледеј који је четири пута био прецизан.

У последњој четвртини је виђен егал, играло се тврдо, са малим бројем поена, али прошлосезонски освајач Еврокупа је успео да преокрене у последњим тренуцима меча после тројке Мотума и поведе са 84:83, међутим Пантер са линије слободних бацања доноси продужетке 84:84.

У продужецима је виђена права драма и прегршт атрактивних потеза у којима је предњачио Смаилагић који је бриљира и са дистанце и испод коша.

Међутим, одлука о победнику није пала ни после два продужетка, у оба је Монако имао шутеве за победу, али морало је да се одигра додатних пет минута.

Губио је Партизан, али тројкама Мадара и Пантера долазе на кош предности на два минута до краја, па бацањима Милетића на +4.

После коша Монака, Мадар новом тројком шаље Партизан на +5 на минут до краја.

На 20 секунди до краја Монако смањује на поен заостатка и ушло се у пенал завршницу.

Лидеј је погодио два пенала за +3 на 15 секунди до краја. Партизан се одбранио и новим пеналима запечатио утакмицу.

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07

СРБИН ОБЈАВИО КОЛИКО ГА КОШТА ЖИВОТ НА СЕЛУ: Дао детаљан списак на шта троши - има питање за сународнике

СРБИН који живи са супругом и дететом на селу написао је на друштвеним мрежама да месечно троши између 2.000 и 2.500 евра. Објаву је поставио јер је, како каже, приметио да многи троше мање од њега, и то у граду, и занимало га је да ли у нечему претерује.

04. 10. 2024. у 18:13