КОШАРКАШКА БОМБА У ПРЕСТОНИЦИ СРБИЈЕ: Партизан украо Звезди Лесора

Марко Паунић
Марко Паунић

14. 09. 2021. у 11:51

СПЕКУЛИСАЛО се да би овог лета Матијас Лесор могао да се врати у Црвену звезду, али се сада појавила информација да би француски центар могао у табор вечитог ривала бившег клуба – Партизана.

КОШАРКАШКА БОМБА У ПРЕСТОНИЦИ СРБИЈЕ: Партизан украо Звезди Лесора

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Информацију је први објавио Курир, који је навео да је договор већ постигнут, мада према информацијама Моцарт Спорта још није дотле дошло. Али преговори су у току и сасвим је могуће да ће споразум и бити утаначен већ у наредним сатима.

Подсетимо, Лесор је већ играо у Србији, у сезони 2017/2018. када се Звезда окитила титулом шампиона. Остао је упамћен и по промашеном шуту за титулу регионалног шампиона у мечу против Будућности у Подгорици.

Потом је отишао у Малагу, па је играо у Бајерну, а прошле сезоне у Монаку у којем је просечно бележио 12,5 поена и шест скокова по утакмици.

БОНУС ВИДЕО

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за "непријатеља Украјине", а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

Помало невероватне вести стижу из Русије и Украјине, а тичу се српског спорта, односно спортиста и спортских радника.

23. 02. 2025. у 18:26

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (3)

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници