ЗВАНИЧНО: Кокошков више није селектор Србије
Кошаркашки савез Србије (КСС и селектор Игор Кокошков споразумно су раскинули уговор.
Фото: EPA-EFE/TOLGA BOZOGLU
Како је данас саопштено, КСС ће се у наредном периоду ангажовати у избору новог селектора, о чему ће јавност бити благовремено обавештена.Савез је Кокошкову пожелео много среће и успеха у наставку тренерске каријере, уз захвалност за рад и труд.
Кокошков је у новембру 2019. године преузео постао селектора репрезентације, са којом није успео да се пласира на Олимпијске игре у Токију.
Кокошков ће се вратити у НБА лигу где ће бити помоћник у Даласу.
Медији су спекулисали да је главни кандидат за селектора Светислав Пешић.
БОНУС ВИДЕО: Богдановић показао мајсторство
Препоручујемо
СРБИЈА ДОБИЈА НОВОГ СЕЛЕКТОРА: Кокошкова мења човек који је све освојио са Југославијом
07. 09. 2021. у 13:04
КОКОШКОВ РАЗОЧАРАН: Нисмо заслужили да одемо на Олимпијске игре, ово је тежак пораз
05. 07. 2021. у 08:17
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОБАЛА СЛОНОВАЧЕ НИЈЕ МАЧЈИ КАШАЉ: Дешан одмара европске прваке у једној од последњих провера пред старт Мундијала
ФРАНЦУСКА започиње завршне припреме за Светско првенство у четвртак увече, када ће на стадиону „Божуар” у Нанту угостити селекцију Обале Слоноваче.
04. 06. 2026. у 10:28
УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести
Откако је почео рат у Украјини, а има томе више од четири године, Русија је била на удару многих санкција. Ипак, иако се "специјална војна операција", како Руска Федерација назива тај крвави сукоб, наставља - најновије вести које објављује једно руско министарство - одушевило је целу земљу, а шокирало Украјинце.
02. 06. 2026. у 20:42
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (1)