ПАРТИЗАН ЗАУЗЕО ПОСЛЕДЊЕ МЕСТО: Црно-бели поражени од Улма

Кошаркаши Партизана изгубили су вечерас у Атини од Улма са 84:94 (21:26, 21:24, 13:22, 29:22), у утакмици за треће место на турниру "Павлос Јанакопулос".

ПАРТИЗАН ЗАУЗЕО ПОСЛЕДЊЕ МЕСТО: Црно-бели поражени од Улма

ФОТО: КК Партизан

Најефикаснији у тиму Партизана био је Алекса Аврамовић са 21 поеном, Балша Копривица је додао 14, а Урош Трифуновић 13 поена.

Улм је до победе водио Џарон Блосогејм са 20 поена.

Црно-бели су на овом мечу играли без Алена Смаилагића, Кевина Пантера и Зека Ледеја.

У финалу турнира у Атини играће Панатинаикос и Ефес.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (1)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара