КОРОНА У ПАРТИЗАНУ: Црно-бели ослабљени путују у Задар

Марко Паунић
Марко Паунић

26. 09. 2021. у 10:46

Кошаркашки клуб Партизан саопштио је данас да је Родионс Куруц позитиван на вирус корона.

КОРОНА У ПАРТИЗАНУ: Црно-бели ослабљени путују у Задар

ФОТО: Твитер/КК Партизан

Самим тим, он неће путовати на гостовање Задру са којим се састају сутра у оквиру првог кола АдмиралБет АБА лиге. Како се наводи, Летонац се осећа добро, док је остатак екипе, али и стричног штаба негативно тестиран на присуство вируса Ковид 19.

"Црно-бели пут Далмације крећу ослабљени, јер се од повратка из Атине, ван тима налази Родионс Куруц. На редовном ПЦР тесту по повратку са турнира "Павлос Јанакопулос", Куруц је био позитиван на вирус Ковид 19 и одмах је упућен у изолацију. Родионс се осећа добро, има блажу клиничку слику и клуб чврсто верује да ће се брзо опоравити. Сви остали играчи и чланови стручног штаба су тестирани и ни код кога није регистровано присуство вируса Ковид 19", кажу у Партизану.

Црно-бели пут Далмације крећу данас, а тамо ће се задржати све до петка јер је утакмица другог кола регионалне лиге против Сплита, на програму 30. септембра у Сплиту. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за "непријатеља Украјине", а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

Помало невероватне вести стижу из Русије и Украјине, а тичу се српског спорта, односно спортиста и спортских радника.

23. 02. 2025. у 18:26

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

МА, КАКВА НБА ЛИГА, ХОЋУ ДА ИГРАМ У СРБИЈИ! Звезда Русије изненадила многе