БЈЕЛИЦА НЕ КРИЈЕ ЗАДОВОЉСТВО ЗБОГ ДОЛАСКА У ГОЛДЕН СТЕЈТ: Кари као из видео-игрице

С. О.

28. 09. 2021. у 21:20

ЗА сјајног кошаркаша има места у сваком тиму. То је и пример Немање Бјелице, који је током прошле сезоне играо за Сакраменто и Мајами, а ове ће носити дрес Голден Стејта.

БЈЕЛИЦА НЕ КРИЈЕ ЗАДОВОЉСТВО ЗБОГ ДОЛАСКА У ГОЛДЕН СТЕЈТ: Кари као из видео-игрице

ФОТО: АП

Српски ас ће на Западној обали уз Стефа Карија, Клеја Топмсона и Дрејмонда Грина бити ударна песница "ратника" у нападу на шампионско прстење.

- Требало ми је мање од минута да прихватим понуду Вориорса. Ово је најбоља средина за мене сада. Имамо један од најбољих тимова у лиги и веома сам срећан што сам ту - у неколико реченица је Бјелица још једном растужио све који су и помишљали да би се по одласку са Флориде вратио у Европу...

Бели ће у новом клубу  играти са, можда, најбољим шутером данашњице Стефом Каријем, којег је веома добро упознао у досадашњој НБА каријери.

- Вежбао сам неколико пута са Стефом у Лас Вегасу. Невероватан је, као из видео-игрице. Он је толико добар играч да све што ради изгледа тако једноставно, а врло је тешко за друге, зато је посебан. Дефинитивно је променио данашњу кошарку. И лично волим да играм смалл-балл кошарку, да шутирам, а он је у томе изузетно добар - каже Немања.

МОГУ ДА ИГРАМ И "ПЕТИЦУ"

БЈЕЛИЦА игра на свим позицијама подједнако успешно, а на питање да ли би могао да заигра и на "петици", одговрио је:

- Знам да сам "стреч четворка" у НБА лиги, али у овом тиму могу да радим много тога. Пре десет година био сам плејмејкер, сада могу да играм и "стреч петицу". Све док сам на паркету и могу да помогнем тиму осећаћу се добро. Најважније је да побеђујемо.

Осврнуо се Немања и на страшну тројку "ратника".

- Када сте на паркету са Стефом, Клејом и Дрејмондом све вам је отворено. Противницима ће бити много тешко, сви ће бити фокусирани на то да сачувају Стефа, а он лагано свако вече убацује по 30 поена. Мени ће лично бити лакше да играм када сам крај ових момака - признаје Бјелица.

БОНУС ВИДЕО: Опроштај Новице Величковића пред пуном Ареном

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦРНОГОРЦИ У ШОКУ: Помислили за колону аутобуса да је стигла велика међународна ватрогасна помоћ, а оно...

ЦРНОГОРЦИ У ШОКУ: Помислили за колону аутобуса да је стигла велика међународна ватрогасна помоћ, а оно...

Најновије вести из Црне Горе, а које се тичу великих пожара због који је и Србија послала помоћ не би ли се ватрена стихија обуздала, изненадиле су цео Балкан. На моменат и насмејале због једне погрешне процене.

14. 08. 2025. у 17:22

ЦИФРА - БОЛИ ГЛАВА: Колику пензију прима Берчек? Сваког месеца на рачун му лежу ДВЕ СУМЕ

ЦИФРА - БОЛИ ГЛАВА: Колику пензију прима Берчек? Сваког месеца на рачун му лежу ДВЕ СУМЕ

МНОГИ кажу да је Александар Берчек један од највећих глумаца на овим просторима, а он је свој таленат доказивао идући из улоге у улогу, и изнова показујући чари свог глумачког умећа.

15. 08. 2025. у 13:20

Коментари (1)