ХАПШЕЊА ПО АМЕРИЦИ: Бивши кошаркаш Партизана оптужен са НБА асовима за велику превару

У СЈЕДИЊЕНИМ Америчким Државама спроведена је обимна акција у којој је ухапшено 18 бивших НБА играча због преваре коју су починили.

ХАПШЕЊА ПО АМЕРИЦИ: Бивши кошаркаш Партизана оптужен са НБА асовима за велику превару

FOTO: N. Paraušić

Наиме, оптужено је 18 некадашњих НБА кошаркаша због превара здравствених и социјалних бенефиција, јављају познати репортери из САД.

Наводно су они за четири милиона долара оштетили државу, потврдили су званичници полиције.

Такође, лажно су пријављивали лечења и стоматолошке поправке, па наплаћивали од поменутог НБА фонда.

Занимљиво на тој листи се налази и бивши кошаркаш Партизана Милтон Паласио, чији је дрес носио у сезони 2007/2008, а у НБА наступао за Кливленд, Бостон, Финикс, Торонто, Јуту...

Међу познатијим играчима који су ухапшени су и Глен Дејвис, Тони Ален, Алан Андресон, Даријус Мајлс...

БОНУС ВИДЕО: Опроштај Новице Величковића пред пуном Ареном

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ