НЕ ПРЕСТАЈЕ "АЦО, СРБИНЕ": Грађани уз скандирање испраћају Вучића из Опланића (ВИДЕО)
26. 06. 2026. у 19:46
26. 06. 2026. у 19:46
26. 06. 2026. у 19:27
26. 06. 2026. у 12:47
26. 06. 2026. у 11:49
26. 06. 2026. у 19:16
26. 06. 2026. у 19:04
Ivan
11.10.2021. 14:59
Mali se mnogo osilio i sad je spusten gde treba. Ja ga vise ne bih zvao u reprezentaciju nikada jer je mali folirant. Uskoro ce on doci da igra ovde kod nas jer za Ameriku nije. Ponavljam njega vise nikada ne pozvati u reprezentaciju.
Dejan
12.10.2021. 00:26
Pratio sam dečka,kao i jokica i smailagica. I dalje ću ih pratiti,ali gorak ukus ostaje.lično,ne bi ih zvao u reprezentaciju pa da su jedini u Srbiji!