БЈЕЛИЦА БОЉИ ОД ЛЕБРОНА: Србин срушио "краља" и то без прве звезде тима (ВИДЕО)

Новости онлине

13. 10. 2021. у 08:46

КОШАРКАШИ Торонта надиграли су Вашингтон са 113:108, а Голден стејт је био бољи од Лејкерса са 111:99 на гостујућим теренима у синоћним припремним утакмицама НБА лиге.

БЈЕЛИЦА БОЉИ ОД ЛЕБРОНА: Србин срушио краља и то без прве звезде тима (ВИДЕО)

Кошаркаши Лејкерса су наставили серију од пет пораза у припремним мечевима и поразом од Голден стејта на свом терену.

Иако у тиму није било Стефа Карија, Клеј Томпсона и Дрејмонда Грина, „ратници" су после прве четвртине преузели иницијативу и потом самоуверено водили игру до коначне победе.

Леброн Џејмс, Ентони Дејвис, Расел Вестбрук и Кармело Ентони појачани повратницима Раџон Рондом и Двајт Хауардом су успели само да поведу у првој четвртини, а потом су Џордан Пол, Ли и Портер преузели иницијативу и донели победу гостима.

Значајно им је допринео и Немања Бјелица, који је за 17 минута игре постигао 10 поена уз пет скокова и три асистенције.

Најефикаснији играч меча био је Ентони Дејвис са 20 поена, али то није помогло тиму домаћина.

Победнички тим је у ефикасности предводио Џордан Пол са 18 постигнутих поена, а Ли и Портер су додали по 16 поена.

Слична ситуација је виђена и у мечу који је Вашингтон изгубио на свом терену од тима Торонта, који је по ефикасности предводио Малахија Флин са 22 постигнута поена.

У тиму поражених домаћина Кајл Кузма је био најефикаснији играч меча са 24 постигнута поена уз 7 скокова и две асистенције, али им је то слаба утеха после пораза.

Резултати припремних НБА мечева:

Вашингтон - Торонто 108:113

ЛА Лејкерс - Голден стејт 99:111

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07

СРБИН ОБЈАВИО КОЛИКО ГА КОШТА ЖИВОТ НА СЕЛУ: Дао детаљан списак на шта троши - има питање за сународнике

СРБИН који живи са супругом и дететом на селу написао је на друштвеним мрежама да месечно троши између 2.000 и 2.500 евра. Објаву је поставио јер је, како каже, приметио да многи троше мање од њега, и то у граду, и занимало га је да ли у нечему претерује.

04. 10. 2024. у 18:13