СЛАВИЛИ ПАРТИЗАНОВИ РИВАЛИ: Виртус и Локомотива уписали победе!

Александар Илић
Александар Илић

20. 10. 2021. у 21:09

КОШАРКАШИ Локомотиве савладали су на свом терену екипи Андоре са 93:82, у утакмици првог кола Еврокупа. Виртус убедљиво славио на гостовању у Бурси 101:83.

СЛАВИЛИ ПАРТИЗАНОВИ РИВАЛИ: Виртус и Локомотива уписали победе!

Партизан и Виртус сањају Евролигу Фото Н. Параушић

Кошаркаши Локомотиве савладали су у Краснодару екипу Андоре 93:82, а победа је извојевана знатно убедљивије него што то коначан резултат говори.

Руски тим доминирао је у прве три четвртине, када је стекао велику предност, али је у посследњих 10 минута дозволио противнику из Шпаније чак 33 поена.

Најефикаснији у победничком тиму био је Џонатан Мотли са 29 поена, Даријус Томпсон додао је 20, а Ерик Маколум 18. У тиму Андоре истакао се бивши кошаркаш Партизана Коди Милер-Мекинтајер са 19 поена.

Виртус је убедљивим тријумфом у Турској почео сезону у Еврокупу, а италијанска екипа славила је са 101:83.

У екипи Серђа Скариола најбољи је био Кевин Херви са 18 поена, Марко Белинели додао је 15, а Амар Алибеговић 14. За домаћу Бурсу, коју предводи Душан Алимпијевић, Алерик Фриман постигао је 15, а Омер Утку 14 поена.

У тиму Виртуса није било повређеног Милоша Теодосића. 

Еврокуп, прво коло:

Група А:

Уторак:

Турк Телеком - Метрополитанс 73:65

Хамбург - Партизан 97:106

Тренто - Хувентуд 56:86

Среда:

Локомотива - Андора 93:82

Сласк - Лиеткабелис (20.45)

Група Б:

Уторак:

Валенсија - Промитеас 92:82

Гран Канарија - Цедевита Олимпија 77:79

Среда:

Бурсаспор - Виртус 83:101

Улм - Будућност 79:86

Бург - Венеција (20.00)

БОНУС ВИДЕО 

 

ПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГЛУМИЦА И РАНИЈЕ ИМАЛА ПРОБЛЕМА СА ЗАКОНОМ? Бурне реакције Русије на хапшење Биковићеве бивше, захтева се СТРОГА казна

ГЛУМИЦА И РАНИЈЕ ИМАЛА ПРОБЛЕМА СА ЗАКОНОМ? Бурне реакције Русије на хапшење Биковићеве бивше, захтева се СТРОГА казна

ЛЕПОТИЦА из Санкт Петербурга, која се прославила драмом "Лед", за око нам је запела захваљујући романси са партнером из поменутог филма, популарним српским глумцем који је и у Русији изградио завидну каријеру.

06. 09. 2025. у 11:32

Коментари (0)

ВЛАДА ЈАПАНА ОБЈАВИЛА ШОКАНТНИ СНИМАК, ЉУДИ СУ У СТРАХУ: Не желимо да дижемо панику већ да се спремимо