ЗВЕЗДА У ПРОБЛЕМУ ПРЕД МОНАКО: Калинић под знаком питања

Оља Мркић

25. 10. 2021. у 17:14

ТРЕНЕР кошаркаша Црвене звезде Дејан Радоњић каже да екипу очекује врло захтеван посао у дуплом колу Евролиге.

ЗВЕЗДА У ПРОБЛЕМУ ПРЕД МОНАКО: Калинић под знаком питања

ФОТО: КК Црвена звезда/Драгана Стјепановић/АБА лига

Црвено - бели сутра играју против Монака у Монте Карлу у шестом колу Евролиге у 19 сати, након тога екипа летом из Нице путује у Милано где је већ у четвртак очекује дуел са Арманијем.


- Монако је освајач Еврокупа, направили су потпуно нови тим за ову сезону. Ангажовањем играча попут Мотејунаса, Томаса, па Џејмса дали су јасан знак да је добар тим надограђен и да постоји квалитет за добар резултат. Већ су доста показали у досадашњем току такмичења, Џејмс је један од најбољх индивиудалаца у лиги, атлетски су добра екипа и јасно је да нас очекује тежак задатак у Монаку - рекао је Радоњић за клупски сајт.

Тренер црвено-белих је напоменуо да је Никола Ивановић у изолацији, Ерон Вајт у свом програму опоравка, док је нова брига Никола Калинић који је доживео лакшу повреду и под знаком питања је његов наступ.

Млади плејмејкер Алекса Ускоковић очекује да екипа упркос проблемима одигра добар меч.

- Очекује нас једна јако неугодна утакмица против Монака, једне одличне екипе. Они много трче, потребно је да енергетски будемо на потребном нивоу и да пробамо да се надигравамо. Сигурно нам највећа опасност прети од Мајка Џејмса и Вила Томаса, два сјајна евролигашка играча -  закључио је Ускоковић.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

БОНУС ВИДЕО - Навијачи Звезде у Данској

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

Аудио БМ слушни апарати – гратис батерије за целу годину